» 
 

Çukur dizisine sürpriz transfer! Çivi karakteri kim olacak?

Show TV ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Çukur’ a bomba bir transfer gerçekleşeceği öğrenildi. İddialara göre Ferhat ile Şirin dizisinin Ferhat Tolga Sarıtaş, Çukur dizisine geçiş yapacak. Tolga Sarıtaş' ın hayranları merakla yapımcı firmanın açıklamasını bekliyor

Geçtiğiniz bölümlerde diziye katılarak Çağatay karakterine hayat veren Nejat İşler’ den sonra yeni bölümlerde Ferhat Tolga Sarıtaş’ın Çukur dizisinde yer alarak Çivi karakterine hayat vereceği konuşuluyor.

Çukur dizisi son bölümde, Mahsun hiç beklemediği bir anda Yamaç’ın karşısına çıkmıştı. Yeni bölümde Yamaç’ın Mahsun’u affedip affetmeyeceği merak konusu oluyor. Geçirdiği iç kanama nedeniyle yeniden alınan Cumali ameliyattan sonra hayati tehlikeyi atlatıyor. Yoğun bakımdan çıkarak servise alınan Cumali'yi teslim almak isteyen polisler hastaneye geliyor. Tesli olmaya niyeti olmayan Cumali ve Koçovalılar bir dolabın arkasına saklanarak polisleri atlatıyorlar.

Almanya'ya babasının katilinin kim olduğunu öğrenmek için giden ve kendini hiç beklemediği olaylar içende bulan Vartolu, kendisine verilen küçük çocuğu babasına teslim ederek Zimmermann'dan hard diski alıyor.

13 Ocak'da yayınlanacak Çukur son bölüm (3. sezon 16. bölüm) heyecanla bekleniyor. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *