» 
»
 

DAEŞ'in Buldozer kod adlı celladını Suriye ordusu ele geçirdi

Bölücü terör örgütünün Buldozer lakabını verdiği 127 kiloluk cüssesi ile tanınan celladı Suriye ordusu tarafından yakalandı. Yakalanan celladın infaz edileceği söyleniyor.

DAEŞ terör örgütünün Buldozer lakabını verdiği Kürt kökenli olduğu söylenen 127 kiloluk dev celladı Suriye ordusu tarafından ele geçirildi. DAEŞ'in propagandalarında sıklıkla yer alan, şimdiye kadar yüzlerce insanı infaz ettiği söylenen Buldozer'in askerler tarafından öldürüleceği söyleniyor.

Tüm dünyada iri cüssesiyle ve acımasızca infazlarından dolayı tanınan dev celladın 127 kiloya sahip olduğu ve henüz 20'li yaşlarında olduğu söyleniyor. Celladın Kürt kökenli olduğu ve şimdiye kadar yaklaşık 80-90 kişinin kafasını keserek acımasızca öldürdüğü söyleniyor. DAEŞ militanı olan Buldozer Suriye ordusu tarafından ele geçirilince, kara çarşaflar içerisinde görülmeye alışık hali yerine üstü çırılçıplak bir şekilde kamyonet arkasında savunmasız bir şekilde götürüldüğü ve Buldozer'in askerler tarafından infaz edileceği söyleniyor.

Felluce'yi DAEŞ'ten temizlemek için yapılan Felluce operasyonlarında şimdiye kadar yaklaşık 250 terör örgütü üyesi öldürüldü. Gelen son dakika haberlerine göre de, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'de yürüttüğü operasyonlarda ise Yahmul ve Eş Şeyh Yakup bölgelerinde tespit edilmiş olan DAEŞ'e at iki hedef noktası da vuruldu. Fırtına obüsler ve roketatarlar ile vurulan hedeflerde 5 terör örgütü üyesi ölü olarak ele geçirildi. DAEŞ terör örgütünün mühimmat deposu da imha edildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *