» 
»
 

Damada düğünde altın yerine iPhone taktılar

Nevşehir'de Osman Güneş ile Gülnur Ekici Güneş'in düğünlerinde, damadın telefon ticareti işi ile uğraşmasından dolayı arkadaşları altın yerine iPhone taktılar.

Nevşehir'de haftasonu sıradışı bir düğün gerçekleşti. Düğünde takı törenlerinde damat ile geline altın, para takılırken bu düğünde iPhone takılıyor. Telefon ticareti ile uğraşan damadın espirili arkadaşları, gelin ile damada sürpriz yaparak altın yerine iPhone takıyor.

Nevşehir'in Gülşehir İlçesi'nde Osman Güneş ile Gülnur Ekici Güneş'in mahalle arasında gerçekleştirien düğün törenlerinde sıradışı bir olay gelişti. Damat Osman Güneş'in telefon ticareti işi ile uğraşmasından dolayı takı töreninde herkesi şok edecek olaylar yaşandı. Takı takma töreninde sıra ile akrabaları, dostları takı takarlarken, damadın meslektaşları ve yakın arkadaşları damada altın veya para yerine iPhone taktılar. Tüm misafirler ile gelin ile damat da şoke oldular. Etraftakilerin şaşkın bakışları ile sırayla iPhone'ları Osman Güneş'in damatlığına taktılar. Damadın çılgın arkadaşları sadece telefon takmakla kalmadılar telefon aksesuarları da hediye ettiler.

Meraklı bakışların ardından takı töreninin bitmesiyle herkesten büyük alkışlar geldi. Damat ile gelinin şaşkınlığı da gözlerinden okunuyordu. Damat Osman Güneş, senelerdir telefon ticareti ile uğraştığı için arkadaşlarının  böyle bir sürpriz yaptıklarını ve böyle bir hareketi onlardan beklemediklerini hem çok şaşırdıklarını hem de çok şok olduklarını dile getirdi. Gelin Gülnur Güneş ise, Eşinin lakabının iPhone Osman olduğunu, arkadaşlarının da ona böyle bir espri ile iPhone'ları hediye ettiklerini ve şaşkınlığını dile getirdi. Gelin ile damada takı töreninde toplamda 10 adet iPhone takılmış oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *