» 
 

Dayan Yüreğim dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı! Ocak'ta Fox'ta

Dünyanın en büyük yapım şirketlerinden olan Endemol Shine Türkiye'nin yapımcılığını üstlendiği ve aylardır hazırlıkları süren Dayan Yüreğim dizisi tanıtımı yayınlandı. Dayan Yüreğim yakında Fox TV ekranlarında yer alacak.

Başrollerinde Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz ve Berk Atan'ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş'ın bulunduğu Fox TV ekranlarının yeni dizisi "Dayan Yüreğim" ilk tanıtım videosu yayınlandı. Çok yakında Fox TV ekranlarında yer alacak olan Dayan Yüreğim dizisi, bir kadının hayattaki her şeyini kaybetmesinin ardından çocukları için verdiği mücadelesini ele alıyor.

Hikâyesi Ozan Yurdakul'a ait olan Dayan Yüreğim'in Ocak ayında izleyicileri ile buluşmayı bekliyor. Dayan Yüreğim dizisinin çekimleri ise Amsterdam ve İstanbul'da gerçekleştiriliyor.

Dayan Yüreğim'in kadrosunda, Ece Uslu, Cansel Ekçin, Nilay Deniz, Berk Atan'ın yanı sıra Bora Akkaş, Ege Aydan, Tuncer Salman, Didem İnselel, Bengi Öztürk, Ferit Kaya, Aydan Koptur, Korel Cezayirli, Bülent Alkış, Mehmet Aslan, Özlem Maden, Miray Akay ve Brad Berke Bayrak da yer alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *