» 
 

Defne Samyeli ve ailesi patlamadan ucu ucuna kurtuldu

Gece saatlerinde Atatürk Hava Limanında yaşanan korkunç terör saldırısından Defne Samyeli olay ile ilgili sosyal medyada, kendisinin ve ailesinin ucu ucuna kurtulduğunu açıkladı.

Gece geç saatleri Atatürk Hava Limanında gerçekleşen korkunç terör saldırısında Defne Samyeli ve ailesinin ucu ucuna kurtuldukları açıklandı.  Samyeli patlamayla ilgili düşüncelerini sosyal medyada, ailesiyle birlikte saldırıdan kılpayı kurtuldukları halde şükretmekle birlikte sevinemediğini, havaalanında hayatını kaybeden şehit ve polislerimiz için, ülkemizin içinde bulunduğu şu anki durum için sabaha kadar ağlayarak üzüntüsünü dile getirdiğini ve kahraman polislerimiz olmasaydı çok daha büyük kayıplar yaşayabileceğimizi ifade etti.

Ardından bu sabah mecburen hava alanında olduklarını ve dünkü korkunç terör saldırısının izlerinin tamamen silinip oradaki görevlilerin yakın arkadaşlarını ve meslektaşlarını kaybetmelerine rağmen sabaha kadar ellerinden geleni yapıp soğukkanlı bir şekilde görevlerine devam ettiklerini belirtti.

Her şeyin belli bir düzen olduğunu söyleyen başarılı oyuncu ve sunucu Defne Samyeli, insanların sorumlu bir yas havasının içinde olduklarını ve kendisinin de hala gözyaşlarına hakim olamadığını ifade etti. Milletçe en iyi yapabildiğimiz şeyin ise yaralarımızı daima sarmak olduğunu belirten Samyeli, Allah’ tan herkese güç, hayatını yitirenlere rahmet ve sevenlerine sabır vermesini diledi.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *