» 
»
 

Deli Gönül 7 Ağustos 6. bölümde neler olacak?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Deli Gönül 6. Bölüm tanıtımı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacak? Fatmanur ve Kadir yeniden bir araya gelecek mi? Şükran’ın hastalığı ne? Ayrıntılar haberimizde…

Yönetmen koltuğunda Selim Demirdelen ve Berat Özdoğan’ın oturduğu, senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan , Selim Demirdelen ,Barış Pirhasan kaleme aldığı FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Deli Gönül5. Son bölümü ile yine izlenme rekorları kırdı.

Son bölümde hesap sormak için bir fırsatını bulup Kadir’in yanına giden Fatmanur, Ahmet’in odaya girmesi ile yüne konuşmayı başaramaz. Kadir’in işten ayrılmasını istemeyen Türkan, onu kararından vazgeçirmek için yeni planlar yapmaya karar verir.
Şükran’ın doğum günü yaklaşmaktadır. Bunu fırsat bilen Türkan, onun için bir doğum günü partisi organize eder. Böylece hem Kadir’le yakınlaşma fırsatı yakalar hem de doğum günü partisine davet ettiği Fatmanur’un partiye gelmesi ile tüm gerçekler gün yüzüne çıkacaktır. Ancak işler hiçte istediğini gitmez ve karşısında Fatmanur’u gören Şükran birden bire bayılır.

Deli Gönül 6. Bölümde Fatmanur ve Şükran yeniden bir aradadır. Olanlara anlam veremeyen Ahmet gerçekleri anlamak için Fatmanur’u takip etmeye başlar. Etrafında yaşanan onca soruna rağmen Fatmanur ve Kadir’in kalbi birbirleri için atmaktadır. Deli Gönül 6. bölüm 7 Ağustos Pazartesi Fox TV ekranlarında olacak...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *