» 
 

Deli Gönül’ün Kadir’i Murat Ünalmış sesiyle mest etti

Fox TV ekranlarının ilgi çeken dizisi Deli Gönül, yeni bölümde Kadir karakterine hayat veren oyuncu Murat Ünalmış’ın seslendirdiği türkü izleyiciyi ekrana kilitledi.

25 Film yapım şirketi tarafından ekranlara gelen FOX TV'de yayınlandığı ilk bölümden bu yana büyük bir ilgiyle izlenen dizisi "Deli Gönül" ün başrol oyuncusu Murat Ünalmış’ın, yeni bölümde sazıyla seslendirdiği türkü nefesleri kesti. Soluksuz izlenecek bir aşk hikayesiyle dikkatleri çekmeyi başaran dizi "Deli Gönül" için aylar öncesinden bağlama dersi almaya başlayan Ünalmış, ilk kez bir dizide saz çalıp türkü söyledi.  Yakışıklı oyuncu, yeni bölümde izleyenleri derinden etkileyecek türkü sahnesi için usta müzisyen Serkan Us’tan bağlama dersi aldı.

Deli Gönül'de talihsiz bir olayla ayrılan Kadir ve Fatmanur sonrasında ortaya atılan büyük bir yalanın kurbanı olmuş, Kadir sevdiği kadının öldüğünü sanırken, Fatmanur onu hasta yatağında bıraktığını sandığı adamdan nefret etmişti. Ağlarını ören kader haberleri olmada yine onları bir araya getirecektir. Ancak artık hiç birşey eskisi gibi değildir. Aşkları hariç...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *