» 
 

Demet Akalın Mehmetçik Vakfı için 50 Bin TL Bağış Yaptı

Ünlüler terör saldırılarına duyarsız kalmıyor. Demet Akalın artan terör saldırılarına tepkisini dile getirirken, Mehmetçik Vakfı hesabına 50 Bin Lira bağış yaptı. Akalın'ı başka ünlüler de takip etti. Mehmet Vakfına bağış için çağrılar artıyor.

 Demet Akalın Birlik ve beraberlik mesajı vererek herkesin üstüne düşeni yapması gerektiğini söyledi. Demet Akalın Mehmetçik Vakfı’na 50bin TL yardım yaptığını duyurdu.

Bu hafta gelen şehit haberlerinin üzerine konser ya da tv programı yapmayacağını açıklayan Demet Akalın, asker kızı olduğunu ve babasını trafik kazasında kaybettiğini söyledi. Devletin bağladığı yetim aylığıyla büyüdüğünü ifade eden ünlü şarkıcı, şehit çocuklarının bizlere emanet kaldığını belirtti.

Sanat camiasına, sanatçı arkadaşlarına ve programlarını devam ettiren sanatçılara seslenen Akalın, aldığınız ücretleri Mehmetçik Vakfı’na bağışlayın çağrısı yaptı. Kendisinin de 50 bin lira bağış yaptığını söyleyen Akalın, en azından şehit çocuklarının eğitim masraflarını karşılayacağını ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *