» 
 

Demet Akalın ve kızı Hira yediği balıktan zehirlendi

Demet Akalın kızı Hira ve eşi Okan Kurt ile çıktığı Dubai tatilinden üzüntüyle döndü. Ünlü şarkıcı yediği balıktan zehirlenince tatili de zehir oldu.

Pop müzik dünyasının ünlü ismi Demet Akalın geçtiğimiz günlerde stres atmak için eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile Dubai'ye tatile gitmişti. Ünlü şarkıcı Akalın kızı Hira ile tatilin son günü yediği balıktan zehirlendi. Uçakta oldukça zor anlar geçirdiğini belirten Akalın, tatilinin de zehir olduğunu anlattı.

Dinlenmek ve stres atmak için ailesiyle birlikte çıktığı tatilden büyük bir hayal kırıklığı ile dönen ünlü şarkıcı Demet Akalın kızı Hira ile zehirlenince uçakta neler yaşadığını sosyal medya hesabından paylaştı. Akalın THY uçağındaki hosteslerin ve yolcuların ilgisine teşekkür etti. Akalın ayrıca eşi Okan Kurt'un uçağı İran'a döndürmeyi düşündüğünü de belirterek doktora ve hastaneye de teşekkürlerini iletti.

Akalın paylaşımında ''Tatil demeye dilim varmıyor. Zehirlenip döndük. Uçakta THY hosteslerinin ilgisine, adını bilmediğim bir babaya, gözlerimi açtığımda bizim için çırpınan hanımefendiye, uçağı İran'a döndürmeyi düşündürecek kadar gözünü karartan babamıza (Okan Kurt) İngiliz doktora, bizi iyileştiren hastaneye teşekkürler.'' ifadelerini kullandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *