» 
 

Demet Akalın'ın 18 milyon TL'lik evini Kerimcan Durmaz yayınladı

Fenomen Kerimcan Durmaz, misafirliğe gittiği Demet Akalın'ın 18 milyon TL'lik yeni evini büyük bir beğeniyle gezdi. Evde oda oda gezen Kerimcan Durmaz, çektiği videoları instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Beykoz'da, deniz manzaralı ve 18 milyon TL değerindeki yeni malikanesine kavuştu. Akalın, son dönemlerde sık sık görüştüğü arkadaşı Kerimcan Durmaz'ı evine davet etti. Demet Akalın'ın evini gezmeye başlayan Kerimcan, hayranlığını gizleyemedi. Kerimcan, Akalın'ın yeni evini oda oda gezerken çektiği videolarını ise instagram hesabından takipçileri ile paylaştı.

Kerimcan Durmaz, Demet Akalın'ın giyinme odasından, ayakkabı odasına, oturma odasından, evin tuvaletine kadar video çekerek Akalın'ın evini takipçilerine gösterdi. Kerimcan, instagram hesabının Story özelliğinden çektiği videolarda, Akalın'ın çanta koleksiyonunu incelerken, kendisine çanta hediye ettirmeyi de ihmal etmedi.

Villanın görüntülerini tek tek paylaşan Kerimcan Durmaz, "Ev değil saray!" yorumunda bulundu. Demet Akalın'ın doğal ev hali ise takipçilerinin gözünden kaçmadı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *