» 
 

Demet Şener İbrahim Kutluay çifti hakkında şok iddia

2005 yılında Çırağan Sarayı'ndaki görkemli bir düğünle evlenen ve örnek ile olarak gösterilen Demet Şener, İbrahim Kutluay çiftinin boşanma iddiaları magazin basınında bomba etkisi yarattı. İşte detaylar…

Bir dönem podyumların aranan ismi olan Demet Şener ile ünlü sporcu İbrahim Kutluay, 2005 yılından bu yana örnek gösterilen bir aile yaşantısı ile gündeme gelmişlerdi. Geride kalan 15 yılın ardından bu günlerde boşanma kararı aldıkları öğrenilen çift sevenlerini çok üzdü.

Boşanma davası için gerekli işlemleri başlatan Demet Şener konuyla ilgili olarak Renkli Sayfalar'a konuşarak, konunun muhatabının kendisi olmadığını ifade etti. Öte yandan ailesinin dağılmasından dolayı reklam yaptığını düşünenlere öfke kusan Şener, gerçekleri öğrenene kadar eşine hep güvendiğini kaydetti. 

Boşanma kararının kendisi tarafından alındığını ifade eden Şener, 4 senedir yaşadığı sıkıntıları dile getirerek çok mücadele verdiğini yakında gerkesin öğreneceğini, kendisininde durumdan yeni haberdar olduğunu ancak ihanete uğradığını kanıtlayacak belgeler olduğunu açıkladı.

Programa başlanan Şener'in avukatı Aslı Hatem, henüz kendileri tarafından açılan bir dava olmadığını, aile mahretimiyetini korumak adına herkesten anlayış beklediğini, dava açıldığında yine kendisi tarafından bir açıklama yapılacağını ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *