» 
 

Demir Demirkan evlendi Demirkan Seda İnce çiftinin bebeği oluyor!

Sertab Erener ile ayrılığı gündemde uzun süre kalan Demir Demirkan ve bu ayrılığın sebebi olarak gösterilen lise aşkı Seda İnce evlendi. Demir Demirkan baba oluyor! Seda İnce'nin hamile olduğu öğrenildi.

Demir Demirkan’ın sürpriz evliliği ve baba olacağı haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü.

Demir Demirkan’dan hayranlarına iki sürpriz birden geliyor. Geçen yıl ayrıldığı Sertab Erener’den sonra Seda İnce ile beraberliğe başlayan Demir Demirkan evlendi. Sertab Erener ile 18 yıl aşk yaşadıktan sonra beraberliklerini geçen yıl bitiren çift uzun süre gündemde kalmıştı. Ardından Sertab Erener’in evlilik haberi gelmişti.

Demir Demirkan sevgilisi Seda İnce’yle evlendi. Demir Demirkan herkesten gizli evlendiği eşi Seda İnce’nin hamile olduğu öğrenildi. Ünlü rock şarkıcısı ve müzisyen Demirkan, geçen yıl 18 yıllık sevgilisi Sertab Erener’den beklenmedik bir şekilde ayrılmış ve lise aşkı Seda İnce ile bir ilişkiye başlamıştı. Bu ani ayrılık kararından sonra röportaj veren Demirkan’ın ayrıca ayrılık kararını basın bülteniyle de duyurmuştu.

Sertab Erener ile ayrılık sebebini kendi benliğini yeniden bulmak istemesi olarak açıklayan Demir Demirkan’ın, hemen ardından ortaya çıkan Seda İnce aşkı da akıllarda soru işaretleri oluşturmuştu. Sertab Erener ise 2015 Temmuz’unda gitarist Emre Kula ile İzmir Seferihisar’da sürpriz bir evlilik yapmış ve hayatını yeni aşkıyla birleştirmişti.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *