» 
 

Deniz Akkaya Murat Varol ilişkisi bitti

Daha önce şiddet gördüğünü için ayrıldığını iddia ettiği Murat Varol'la bir süre sonra yeniden barışan Deniz Akkaya, işletmeci Murat Varol'la yine ayrıldı.

Şiddet iddiası ile bir dönem magazin gündemini oldukça meşgul eden Murat Varol ve Deniz Akkaya, bir süre sonra yeniden barışmış, bir küs bir barışık olarak devam ettikleri ilişkilerinde evlilik kararı aldıklarını açıklamışlardı.

İşletmeci Murat Varol'un Bodrum'da bir sarışın bir güzelle görüntülenmesinin ardından çiftin sessiz sedasız ayrıldıkları ortaya çıktı. Yeni sevgilisi ile gözlerden uzak tatil yapan işletmeci Murat Varol’un birkaç gün burada kalıp sonra da Çeşme’ye gideceği öğrenildi.

Dayak iddiası ile mahkemeye başvurarak dava açan Deniz Akkaya bir daha kesinlikle bir araya gelmelerinin mümkün olamayacağını ifade ettiği Murat Varol’la 10 yıllık bir aradan sonra yeniden birlikte olmuş ve geçtiğimiz Şubat ayında da evlilik için adım attıklarını söylemişti…

1977 İstanbul doğumlu olan Deniz Akkaya aslen Kayserili dir. 1997 yılında Best Model Of Turkey'de en iyi manken seçilerek şöhreti yakalayan Akkaya, çeşitli dizilerde de rol almıştır. Efe Önbilgin ile olan birlikteliğinden Ayşe adında bir kızı olan Akkaya artık manken olarak çalışmamaktadır.

 

 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *