» 
 

Deniz Seki anneler günü bestesini sanatçı dostlarıyla seslendirdi

Geçtiğimiz aylarda bir dizide rol alarak tüm Türkiye’de ceza evinde bir filmde oynayan ilk hükümlü oyuncu olan Deniz Seki anneler günü nedeniyle sanatçı dostlarıyla birlikte şarkılar seslendirdi.

Anneler günü vesilesiyle Adalet Bakanlığı Bakırköy Kapalı Ceza infaz Kurumu’nda sanatçı akını vardı. Sabah’ın haberine göre Ali Altay, Hande Yener, Eda Özülkü, Murat Evgin ve Emel Müftüoğlu gibi isimlerden oluşan bir sanatçı topluluğu, Deniz Seki ile birlikte anneler günü konseri vererek mahkumlara duygu dolu anlar yaşattılar. Daha önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde kameralar karşısına çıkarak bir ilki gerçekleştiren ünlü sanatçı, sevenleriyle de bu şekilde hasret gidermişti. 1,5 yıldır tutuklu kaldığı ceza evinden şimdi de şarkılarıyla kendini hatırlatan Seki, bir de bugüne özel beste seslendirdi.

Duygu dolu anların yaşandığı konser öncesinde Türkiye’nin ilk Adalet Anaokulu’nu ziyaret eden ünlü isimler, tutukluların çocuklarının eğitim aldığı bu anaokulunda oldukça duygusallaştılar. Daha sonra kapalı spor salonunda bir konser veren sanatçılara Deniz Seki de eşlik etti ve anneler gününe özel olarak tutukluların çocukları için bestelediği bir şarkıyı onlara ilk kez söyledi. Sanatçı dostlarına ve yapılan etkinlikte katkılarından dolayı yapımcı Polat Yağcı, Yavuz Yıldırım ve Ünal Uzun’a teşekkürlerini ileten Deniz Seki 4 saatlik etkinlik sonrasında bir konuşma yaptı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *