» 
 

Deniz Seki'ye 5 yıldızlı Umre programı

Geride bıraktığımız Haziran ayında ceza evinden çıkan Şarkıcı Deniz Seki için 30 Ekim tarihine özel haca ile 5 yıldızlı Umre programı yapıldı.

Şarkıcı Deniz Seki, Umre yolculuğuna hazırlanıyor. Geçtiğimiz Haziran ayında cezaevinden çıkan Seki için özel bir hoca ile 30 Ekim tarihinde 5 yıldızlı Umre programı yapıldı.

Hapis cezası onanmadan önce katıldığı bir ödül töreninde basın mensuplarına açıklama yapan Seki, zor günleri atlatmak için Umre'yi ziyarete gitme kararı aldığını belirtmişti. Fakat yargıya başvurmasına rağmen Deniz Seki'nin hakkında verilen hapis cezası kararı bozulmamış ve Seki, cezaevine girmişti.

DENİZ SEKİ KİMDİR?

1 Temmuz 1970 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Deniz Seki'nin babası Antalyalı olduğu için kendini Antalyalı hissettiğini söylemektedir. İlkokulu Maçka Süheyla Artem, orta ve lise eğitimini yatılı olarak Çamlıca Kız Lisesi'nde okudu.

Eğitimini tamamlayan Seki, TRT İstanbul televizyonundaki sunuculuk sınavlarına katılarak sunucu olmaya karar verdi. Sunuculuk yaparken içindeki müzisyen ruhunun çıkması biraz zaman aldı ve 1993 yılında Melih Kibar'la tanıştıktan sonra müzik hayatına adım attı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *