» 
»
 

Denizli'de patlama: Hastanede 1'i ağır 3 kişi yaralandı

Denizli Servergazi Devlet Hastanesinde patlama sonrası panik yaşanırken 1 doktor 1 hemşire ve 1 hasta bakıcının yaralandığı öğrenildi. Yaralı doktorun durumunun ağır olduğu bildiriliyor.

Denizli Merkezefendi ilçesindeki Servergazi Devlet Hastanesi'nde alınan bilgilere göre oksijen tüpü nedeniyle bir patlama meydana geldi. Yoğun bakım anestezi bölümündeki patlama büyük panik yaşatırken Anesteziyoloji Reanimasyon Uzmanı Doktor Gökhan Peker oksijen tüpünün patlaması nedeniyle yaralandı. Büyük gürültünün meydana geldiği patlama sonrası yaralanan doktor Peker acil serviste tedavi altına alındı.

Cerrahi Yoğun Bakım Servisinde tedavi görmekte olan bir hastanın röntgen film çekimi için götürüldüğü sırada mobil oksijen tüpünün patladığı bu sırada anestezi uzmanı doktor Gökhan Peker'in yanı sıda hemşire Ayşen Gök ve hasta bakıcı Güksen Dalkar isimli personelin de yaralandığı bilgisi verildi. Anestez uzmanı doktor Gökhan Peker'in durumunun ağır olduğu ve ambulans helikopterle Ankara'ya sevk edildiği öğrenildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *