» 
»
 

Denizlispor Ali Tandoğan ile devam kararı aldı

Önümüzdeki yıl da Ali Tandoğan ile çalışmaya devam etme kararı alan Denizlispor, Tandoğan'ın istifasını kabul etmediklerini açıkladı.

Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay, düzenlediği basın toplantısında Ali Tandoğan'ın istifasını kabul etmediklerini, yönetim kurulu olarak önümüzdeki yıl da kendisiyle çalışmaya devam etme kararı aldıklarını açıkladı. Kulübün Şemikler'deki tesislerinde düzenlenen basın toplantısında son haftalarda aldıkları başarısız sonuçlara değinen Urkay, yönetimin önünü açmak için teknik direktör Tandoğan'ın istifa kararı aldığını ancak daha sonra kendisiyle toplantı yaptıklarını belirtti. Urkay, "Ali Tandoğan ile gelecek yıl da çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah takımın üzerindeki bu kötü hava bir an önce dağılır ve takım başarılarıyla ileriye doğru adım atar. Önümüzdeki günler daha güzel olacaktır." dedi.

Tandoğan ise Denizli'nin çocuğu olarak Denizlispor'u daha iyi yerlere getirebilmek adına hep birlikte çalışacaklarını ifade ederek  "Mutsuz ve üzgün olduğumuz şeyler var. Bunları düzeltmek için gerekli görüşmeleri yaptık. Denizli halkı bana büyük destek oldu, hepsine teşekkür ederim. Biz Denizli'nin çocuğuyuz ve takımı yalnız bırakamazdık. Sadece yönetimin önünü açmak için böyle bir karar vermiştim." şeklinde konuştu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *