» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 3. sezon 26 Ekim'de başlıyor! İşte 62. yeni bölüm fragmanı

Haftalardır merakla bekleniyordu ve Diriliş Ertuğrul 3. sezon 62. bölüm gelişmeleri ile ne zaman ekranlara gelecek nihayet belli oldu. Her sahnesi tarih kokan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve 26 Ekim çarşamba yayınlanacak. İşte Diriliş fragman ve özet bilgileri ile 3. sezon gelişmeleri ile ilgili detaylar...

Bir çok yeni dizi ile birlikte 2016 yılı kış dizilerinde sezon başlamasına rağmen bir türlü start almayan Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümleri, izleyicileri oldukça merakta bırakmıştı ancak 26 Ekim Çarşamba akşamı büyük bekleyiş sona eriyor ve yepyeni gelişmeleri ile TRT 1 ekranları yine görkemli gelişmeleri ekranlara getiriyor. Yapımcı Mehmet Bozdağ'ın açıklamaları ile sette yaşanan talihsiz olaylar nedeniyle bir süre geciken Diriliş Ertuğrul 3. sezon yeni bölümleri başlıyor. Dirilişte bu sezon fetih şöleni yaşanacak!

Geçtiğimiz sezonu obadan ayrılarak tamamlayan Ertuğrul, yeni topraklar fethederek Osmanlının tohumlarını atmak üzere. Diriliş Ertuğrul 3. sezon ilk bölüm gelişmelerinde Bizans dönemini konu alacak ve ekranlardaki yerini bu Çarşamba alacak. Bizans sınırlarına ulaşmak ve yerleşerek vatan yapacağı toprakları ele geçirmek arzusuyla sezonu kapatan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmelerinde artık fetih için hazır.

Çarşamba akşamı ekranlarda olacak Diriliş Ertuğrul 62. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda milyonlarca hayranı tarafından izlendi ve yeni sezonda dizide yer alacak yeni karakterler de kendini gösterdi. Geçtiğimiz yıl diziden ayrılan pek çok karakterin yanı sıra bu sezon da bambaşka isimler kadroda yer alacak. Diriliş Ertuğrul fragmanda en dikkat çeken ayrıntılardan birisi de Dündar’ın büyümüş olarak karşımıza çıkması oldu. Dündar’ı canlandıran isim ise Batuhan Karacakaya. Osmanlı tarihinin şanlı başlangıcını konu alan Diriliş fragmanı oldukça uzun süre beklendiği için büyük ilgiyle de izlendi. İşte Diriliş Ertuğrul 3. sezon yeni fragmanı... Diriliş Ertuğrul 26 Ekim akşamı TRT 1 ekranlarında... 

Diriliş Ertuğrul yeni kadrosu ile de göz dolduracak. 3. Sezonda yer alacak isimler arasında Batuhan Karacakaya, Çağdaş Onur Öztürk, Cenk Kangöz, Erken Alkan, Elif Sümbül Sert, Fırat Topkorur, Gülçin Santırcıoğlu, Kürşat Alnıaçık, Osman Albayrak ve Özlem Akınözü bulunuyor.

Diriliş Ertuğrul 2. Sezon sonunda eline geçirdiği Noyan’ı Turgut’un öldürmesine izin vermeyen Ertuğrul, onun Sadettin Köpek ile işbirliğini ortaya çıkarmak istemekteydi. Bu sayede Sadettin Köpek’in gerçek yüzü ortaya çıkacak, obadakiler de Ertuğrul’un haklılığına inanarak belki de onun ardından geleceklerdi. Obada ise o sırada hala Tuğtekin ve Gökçe Hatun’un yası devam etmekteydi ve Tuğtekin’in yerine Akçabey ile Artuk Bey aday olmuş, Akçabey Sadettin Köpek ile birlik olarak beyliği ele geçirmişti. Dodurgalılar büyük bir tehlike içinde olduklarından habersiz yeni beylerini tebrik etmekteydi. Ancak Sadettin Köpek, Ertuğrul’un Noyan’ı ele geçirmiş olmasından dolayı huzursuzlandı.

dirilis ertugrul 3 sezon

Öte yandan Sungur Tekin Yiğit’in yerini bulmuş ve onu öldürmek niyetindeydi. Ertuğrul, ona engel olmaya çalışırken Sungur Tekin aldığı yara nedeniyle obada Ertuğrul’un itibarını sarsmıştı. Diriliş Ertuğrul 3. sezon ilk bölümünde Sungur Tekin ile ilgili gelişmeler neler olacak? Sungur Tekin ölecek mi? Kayıların yeni beyi kim olacak merakla beklenirken, Gündoğdu ile Ertuğrul arasında yaşanan gerilim nasıl sonuçlanacak? Ertuğrul büyük bir karar alıyor ve bütün bir tarihi değiştirecek hamleyi yapıyor. Diriliş Ertuğrul 26 Ekim Çarşamba akşamı yeni sezon 62. Bölümü ile ekranlarda olacak.

 Yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği Diriliş Ertuğrul 3. sezon hakkında açıklamalarda bulunan yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ, yaptığı açıklamalarda 21 sezondur büyük ilgiyle izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümlerinde yeni mekanlar oluşturulduğunu, yeni odaların da dahil olduğunu ifade etti. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Hülya Darcan, Esra Bilgiç ve Didem Balçın’ın yer aldığı Diriliş Ertuğrul’da yeni sezonda Ertuğrul kayı beyi olduğu müjdesini de veren Bozdağ, Bilecik Söğüt’e doğru gidişin yanı sıra ve bu yıl Ankara Karacadağ’daki hikayeleri de anlatacaklarını belirtti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *