» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 3. sezon 62. bölüm fragmanı ile Ekim'de TRT 1'de

TRT1 ekranlarının en sevilen dizileri arasında adını altın harflerle yazdıran Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor sorusu cevabını buldu. Yapılan açıklamaya göre Diriliş Ertuğrul 62 bölüm ile yeni sezonda Ekim ayında başlangıç yapacak ve 3. sezon fragmanı da yayına girdi.

Ertuğrul’un Kızıl Elma’ya olan yolculuğu için artık sayılı günler kaldı ve tüm sevenleri merakla Diriliş Ertuğrul dizisinin ne zaman başlayacağını merakla bekliyor. Dizinin sosyal medya hesabından verilen bilgiye göre senaryo okumaları devam ediyor ve müdavimleri ile Ekim ayında buluşmaya hazırlanıyor.

Senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosu ile 1. sezona göre izleyici kitlesini oldukça fazla arttıran Diriliş Ertuğrul dizisi 3. sezon için gün saymaya başladı ve anlaşılan o ki bu kitle daha da artacak. Çünkü Ertuğrul yeni sezonda çok daha etkileyici sahneler ve sürükleyici bir senaryo ile izleyicileri ile buluşacak.

Yeni bir devlet kurma ateşiyle yanıp tutuşan Ertuğrul, yanına kendine inanları da alarak başlattığı yolculuğunda hangi zorluklarla karşılaşacak işte bize göre Diriliş Ertuğrul yeni sezon bu olaylar çerçevesinde cereyan edecek. Kardeşlerini ve anasını geride bırakarak Bizans sınırına doğru yola çıkan Ertuğrul, hayallerini kurduğu devleti kurma yolunda oldukça büyük çaba sarf edecek elbet ama devletin kuruluşu bu sezon içinde gerçekleşecek mi bu konuda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

İşte merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 3. sezon fragmanı... Diriliş fragmanla birlikte Diriliş ruhu da kaldığı yerden devam ediyor. Ertuğrul'un vatan hasreti bu sezon sona erecek mi?

İzleyicilerinde tutkuya dönüşen Diriliş Ertuğrul kadrosu ise yeni bölümlerde farklılaşmaya devam ediyor. Her sezon diziden senaryo gereği ayrılan karakterler olduğu kadar diziye yeni katılan isimler de bulunuyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Barış Bağcı, Esra Bilgiç, Hülya Darcan ve Didem Balçın’ın rol aldığı kadroya katılan sürpriz yeni isim ise Kürşat Alnıaçık olacak. Pek çok tiyatro oyunu, dizi ve sinema filminde rol alan Kürşat Alnıaçık'ın Diriliş Ertuğrul oyuncuları arasında ne kadar süre rol alacağı henüz belli olmasa da diziye yakışan isimlerden olacağı kesin. Başarılı oyuncuyu en son Kara Sevda dizisinde Önder rolünde izlemiştik.

Daha önce 28 Eylül olarak beklenen Diriliş Ertuğrul 3. Sezon 62. Bölüm için yapılan duyuruya göre sevenleri Ekim ayını beklemeye başladı. Yeni bir devlet kurmak için obasından koparak ayrılan Ertuğrul’un son derece etkileyici ve tarih kokan maceralarına şahitlik etmek isteyenler için Diriliş Ertuğrul fragman ve özetleri de bu sayfalarda yerini alacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *