» 
 

Diriliş Ertuğrul 3. yeni sezon ilk bölüm fragmanı ile 26 Ekim’de TRT 1'de

Uzun süren aranın ardından Diriliş Ertuğrul 3. sezon yeni bölüm gelişmeleri ile yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor. TRT 1’de çarşamba akşamlarının vazgeçilmesi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm 26 Ekim’de yayınlanacak ve merakla beklenen 3. sezon başlayacak.

Yapımcı Mehmet Bozdağ’ın daha önce de yaşanan gecikme nedeniyle izleyicilerden anlayış beklediği yönünde çıkan haberler sonrasında Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak büyük merak konusu olmuştu. Yayınlanan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı sayesinde her şey açığa çıktı ve merakla beklenen dizinin başlama tarihi açıklandı.

Yapılan açıklamada Ekim sonlarına doğru başlayacağı belirtilen dizinin 26 Ekim’de ekranlarda olacağı bilgisi paylaşıldu ve bu haber Diriliş Ertuğrul fragmanı ile de doğrulandı. Her yeni sezonda daha büyük aksiyon ve heyecan dolu sahneler içeren Diriliş Ertuğrul 3. sezon için 26 Ekim Çarşamba günü ilk bölümü ile startını veriyor. Son olarak Diriliş Ertuğrul 61. bölümü ile ekranlara gelmiş ve sezon finalinde herkesi merakta bırakan sahneler ile ara vermişti. 26 Ekim çarşamba akşamı 62. bölümü ile yeniden Diriliş heyecanı başlıyor.

Artık fenomen haline gelen ve hemen hemen tüm Türkiye’nin merakla beklediği Diriliş Ertuğrul son bölüm gelişmelerinde neler yaşanmıştı hemen hatırlayalım. Noyan’ı yakalayan Ertuğrul, ne kendisi onu öldürmüş ne de başkasının öldürmesine izin vermişti. Turgut bunun sonucunda oldukça sinirlenmiş ve obadan ayrılmıştı. Ancak Ertuğrul’un planları başkaydı ve bu sayede Sadettin Köpek ile Noyan işbirliğini ortaya çıkarmak istiyordu. Öte yandan Sadettin Köpek ise olanları duyunca telaşa düşmüştü çünkü Boğaç ya da Noyan’ın konuşması kendisinin de sonu olurdu.

Dodurgalılar Tuğtekin ve Gökçe’nin yasını tutarken diğer yandan da obanın başına kim geçecek onu belirlemek için çalışıyorlardı. Bey olma yolunda aday olan Akça Bey ve Artuk Bey arasındaki çekişmeyi Sadettin Köpek’in de yardımlarıyla Akça Bey kazanmıştı.

Sultan’a gitmek için yola çıkan Ertuğrul, giderken yanında Halime’yi de götürmek istiyordu ve bunun için obanın yolunu tuttu. Sungurtekin ise Yiğit’in peşindeydi ve şehzadeyi öldürmek istiyordu. Diriliş Ertuğrul ise buna engel olmak için Alplerle araya girince Sungur Tekin yaralanmıştı.

Diriliş Ertuğrul yeni sezonun ilk bölümü ile 26 Ekim akşamı hikaye kaldığı yerden devam edecek. Yepyeni karakterlerin de yer aldığı Ertuğrul, Haçlılarla mücadeleye girecek ve kendisine vatan diyeceği topraklarda şehadet emeliyle gözünü kırpmadan yürüyecek. Yeni sezonda Diriliş Ertuğrul yine tüm heyecanı ile Çarşamba akşamları TRT 1 ekranlarında devam edecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *