» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 64. bölüm 9 Kasım fragmanı TRT 1 ekranlarında yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul 64. son bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş yeni bölüm tanıtımı ne zaman yayınlanacak? Yeni gelişmeleri ile bu akşam ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul TRT 1'de yine fenomen dizi olarak reyting rekorları kırdı ve büyük bir ilgiyle izlendi. Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanı ise yayına girdi ve şimdi bu sayfadan izlenebilir.

Tarihin destansı hikayelerini müthiş sahnelerle ekranlara taşıyan TRT 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmelerinde yine heyecan dorukta. Yepyeni karakterler ile gerilimin bir nebze azalmadığı, sürekli nabzın yüksek olduğu Diriliş Ertuğrul son bölüm gelişmelerinde neler yaşanacak merak konusu.

Kendisine Bizans topraklarını yurt edinmek için var gücüyle savaşan, bu savaş sırasında da kayıpları olmasına rağmen adaletten asla vazgeçmeyen Ertuğrul Bey, mücadelesini Diriliş Ertuğrul yeni bölümlerinde de sürdürüyor. Pazarda mallarını satarak obasının ihtiyaçlarını karşılamak için var gücüyle çalışan Ertuğrul ve Alplerinin asıl hedefi bu topraklara yerleşmek ve Osmanlı Devleti’nin tohumlarını atmak. Ancak düşman hiç de küçümsenecek gibi değil.

Yayınlanan Diriliş Ertuğrul son bölümde Ural Bey ile Simon’un dikkatini çeken ve onların altın peşinde gittikleri kötü yola taş koyacağı aşikar olan Ertuğrul için karar verilmişti. Baş düşmanları Kayı obasının beyi Ertuğrul olacak ve ondan bir an önce kurtulmak için ellerinden geleni yapacaklardı. Ancak Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmelerinden anlıyoruz ki Ertuğrul, onlar için kolay lokma olmayacak.

Yollarına çıkan herkesi Maria’nın gizli formülü olan “karadulun gölgesi” ile zehirleyen Simon ve Ural bey, bakalım Ertuğrul’u ağlarına düşürmek için şimdi hangi planlar peşinde ve bunu başarabilecekler mi? Diriliş Ertuğrul 64. Bölüm tanıtımı yayınlandı ve son gelişmeler için geri sayım başladı. Diriliş Ertuğrul 9 Kasım fragmanı şimdi buradan izlenebilir. 

"At izi it izine karışmadan bu siste yolumuzu bulmak zorundayız."

Diriliş Ertuğrul fragman ve özetleri her hafta sayfalarımızdaki yerini alıyor. Tüm müdavimleri bu sayfalardan geçmiş bölüm özetlerini ve Diriliş Ertuğrul yeni fragmanlarını takip edebilirler.

Bu akşam ekranlara gelen son bölümde Çavdar Obası ve Hanlı Pazar'da yaşanan gelişmeler yer aldı. Diriliş Ertuğrul son fragman ile verilen tüyolardan da anlaşılacağı üzere Ertuğrul'un namı tüm obayı sardı. Ural beyin sinsi planları yine devrede ancak başarılı olacak mı henüz belli değil. Diriliş fragmanı yayınlandı mı? Önümüzdeki hafta yayınlanacak Diriliş Ertuğrul'da neler olacak?

Venediklilerin Hanlı pazara geleceği haberini Aslıhan hatundan öğrenen Ertuğrul, Ural'ın kötü kilimlerine karşı kendi obasının kadınlarının el emeği göz nuru olan kilimleri satmak için pazara gelir. Ural beyin kilimlerini beğenmeyen Venedikliler, Ertuğrul'un getirdiği, genç kızların çeyizlik kilimlerine hayran kalırlar. Tane başı 3 altına Ural beyle anlaşmayan Venedikliler aynı fiyata Ertuğrul'un kilimlerini satın alırlar ve 300 altın verirler. Tabi bu arada Simon da payına düşen yüzde 10'u alır.

Obaya büyük bir sevinçle dönen Ertuğrul ve alpleri, orada da büyük bir sevinçle karşılanır. Nihayet her şey yoluna girmeye başlamış ve obaya can gelmiştir. Ancak işler sanıldığının aksi yönde seyreder. Kilimleri Venediklilere götürmek için yola çıkan Alp başı Turgut ile yanındaki alpler pusuya düşürülür. Canı pahasın kilimleri korumak isteyen Turgut Alp büyük yara alır ve ölümle pençeleşir. Ertuğrul'un tüm adamları öldürülmüş, kilimleri de yakılmıştır. Ertuğrul'a oynanan büyük oyun bakalım Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmelerinde nelere sebep olacak ve Ertuğrul içine düştüğü bu durumdan nasıl kurtulacak?

Büyük merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 64. yeni bölüm fragmanı yine ilgiyle izleniyor. Diriliş son fragmanda Turgut alpin verdiği yaşam mücadelesi görülürken, Ertuğrul da içine çekildiği kumpasın farkında. 9 Kasım Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmeleri için meraklı bekleyiş başladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *