» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 65. bölüm fragmanı ile 16 Kasım’da büyük heyecanı izle!

Diriliş Ertuğrul 65. yeni bölüm tanıtımı ile yine heyecan ve aksiyon dolu sahneler sizlerle buluşacak. Tüm sezonları ilgiyle izlenen fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 65. yeni bölüm fragman yayınlandığı anda bu sayfada sizlerle olacak. 16 Kasım Diriliş fragmanı ve son bölüm özet bilgileri için sayfamızdan ayrılmayın. İşte bu akşam Diriliş dizisi fragmanı ve tüm yaşananlar...

Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen son bölümde Kayıların kilimlerini taşıyan kervanın basılmasıyla ticareti bozulan oba, Diriliş Ertuğrul 65. yeni bölüm gelişmelerinde neler yapacak merakla beklenirken, bu işi Ural beyin gerçekleştirdiğini ve Turgut Alp’i yaralayarak kervandaki kilimleri yaktığını öğrenen babası Candar bey Ertuğrul’a bu duruma nasıl anlatacağını düşünmekte. Diriliş Ertuğrul 64. Bölüm hangi yeni gelişmelere sahne olacak, Ertuğrul bu işin peşini bırakmayacak ancak Ural beyin yakasına yapışacak mı?

Yeni bir devlet kurmak arzusuyla Bizans topraklarında kendisine yurt arayan Ertuğrul, bir taraftan da ticaret yaparak obasının geçimini sağlamak zorundadır. Diriliş Ertuğrul son bölümde Venedikliler ile ticaret yapan ve kilimlerini 300 altın karşılığı onlara satan Ertuğrul, obaya büyük bir sevinçle dönmüştü. Ancak Diriliş son bölüm gelişmelerinde kilimleri taşıyan kervanın baskın yediği ve Venediklilerin adamları ile birlikte tüm Alplerin öldürüldüğü haberi gelmişti. Turgut Alp’in ağır yaralı olarak hana getirilmesi ise sevinç ile karşılandı.

Ancak Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmeleri arasında Candar Beyin bu işi oğlu Ural Beyin gerçekleştirdiğini öğrenmesi üzerine tedirginlik yaşamıştı. Bu durumu öğrenen Ertuğrul, baskını yapanın Ural bey olduğunu Diriliş yeni bölümde öğrenecek mi? Simon’un haber vermesi üzerine olayı öğrenen Venediklilerin tepkisi ne olacak? Turgut Alp yaşayacak mı? Yoksa ölecek mi?

Tüm bu soruların cevabı bu akşam ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ile açıklığa kavuşacak. 16 Kasım akşamı TRT 1'de ekranlara gelecek olan Diriliş Ertuğrul 65. bölüm fragmanı ve tüm gelişmeleri ise yine bu sayfada yerini alacak. Ertuğrul kilimlerini yakarak alplerini öldüren hainin Ural olduğunu öğrenecek mi?

Diriliş Ertuğrul fragman ve özet bilgileri her hafta sayfalarımızdaki yerlerini alıyor ve sizler için takip devam ediyor. Büyük merakla beklenen Diriliş Ertuğrul tanıtımı ve gelişmeleri için haber sayfalarımızı takip edin. Sevilen dizi 16 Kasım çarşamba akşamı yepyeni gelişmeleri ile TRT 1 ekranlarında olacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Oğlu Ural'ın yaptıklarını öğrenen Candar bey, Ertuğrul'u ve ailesini sofrasında ağırlamak ister. Bu işin sonunda Ertuğrul'un Ural'ı öldüreceğini bilen Candar bey, onunla yakınlık kurarak bu işten sıyrılmak ister. Ya Ertuğrul'u bu işten vazgeçirecek ya da onu öldürecektir. Ancak oğlu Aliyar onunla aynı fikirde değildir. Bu şekilde obalar arasındaki dostluğun biterek yerini kan davasına bırakacağını söyleyen Aliyar, babasını ikna edemez. Simon ile Maria da Ertuğrul üzerine planlar kurmaktadır. Anton'a ait olan hançerin Ertuğrul'un üzerinde bulunmasını sağlamak isteyen Simon, onu suçlayarak amacına ulaşmak istemektedir. Ancak planları istediği gibi sonuçlanacak mı?

Diriliş Ertuğrul son bölüm fragmanı oldukça heyecan dolu sahneler olacağını zaten sinyalini vermişti. Ural, Venediklileri doldurmakla meşgulken hana giren Ertuğrul'a çatan Venedikli, 300 altının hesabını sorar ve ardından kılıcını çeker. Tabi Ertuğrul, onu yere serer ve altınları geri ödeyeceğini söyler. Turgut Alp ise apır yaralıdır ve Artuk beyin uyguladığı tedavi ile iyileşmesi beklenmektedir. Maria kendisine iyi bakmaktadır ve Bamsi ile birlikte Turgut handa bırakılır. Cenazeler obaya gider ve obadakiler büyük üzüntü ve öfke içerisindedir. Bu alçaklığı yapanların peşine düşen Ertuğrul ise kendisine gönderilen bir ulak vasıtasıyla gerçekleri öğrenmek istemektedir. O sırada karşısına çıkan Ural beye haddini bildirir ve yola çıkar.

Batuhan' ele geçiren Candar Bey, Ural'ın yaptıklarından başka kimsenin haber olmayacağı konusunda emin olmak ister ve onun gözünü korkutur. Simon ise Alaaddin'in casusunun Ertuğrul olduğunu paskalyaya kadar ortaya çıkarmak zorundadır. Yakında Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Sadettin Köpek de sahneye çıkıyor.

Ertuğrul, Halime hatun ve Hayme anayı yanına alarak Candar beyin davetine icabet etmek üzere obalarına gelir. Onları karşılayan Candar bey, Aliyar, Aslıhan, Çolpan hatun ile birlikte içeri geçerler. Ural ise ortalarda yoktur çünkü Batuhan'dan haberleri almaktadır. Candar bey ve Aliyar, Ertuğrul'u kendilerinin olan bitenden duyduğu üzüntüye inanması için dil döker. O sırada içeri giren Ural bey sofraya oturduğunda Candar bey, Venediklilerin istedikleri kilimler ile ilgili planını anlatır. Kayılara dostluk nişanesi olarak iş teklif eder ve kendilerinden istenen 1500 kilimi iki obanın kadınlarının birlikte dokumalarını, bu sayede her iki tarafın da kazanmasını ister.

Diriliş Ertuğrul oyuncu kadrosuna yeni katılan ve yeni sezon gelişmelerinde dizide oldukça fazla rol üstlenen Simon karakteri, Ertuğrul'un peşinde. Ona bir taraftan iyi görünerek güvenini kazanmak isterken diğer yandan da Alaaddin'in elçisi olup olmadığını anlamaya çalışıyor. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *