» 
 

Diriliş Ertuğrul 66. yeni bölüm fragmanı: 23 Kasım'da obaya baskın var!

Bu akşam son bölümü ile ekranlardaki yerini alan Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı da yayına girdi. Tüm yeni gelişmeleri gözler önünde serecek 23 Kasım Diriliş Ertuğrul hangi olaylara sahne olacak merakla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul 66 ile şehitlerin kanının hesabı sorulacak mı? TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi ile ilgili işte detaylar şimdi burada.

Her haftası yeni bir macera olan ve aksiyon sahneleriyle izleyiciye Osmanlı dönemi ruhunu aksettirmeyi başaran Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmeleri ile ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor. 23 Kasım Diriliş Ertuğrul fragman ve gelişmeleri için ise merakla beklemeye başladık bile.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Diriliş Ertuğrul son bölümünde Candar beyin daveti üzerine ailesi birlikte ziyafete giden Kayı obası beyi Ertuğrul, bir taraftan Venediklilere sattığı kilimleri götürürken baskın yiyerek şehit olan alplerinin intikamını almak için yanıp tutuşmaktaydı. Oğlu Ural beyin bu işi azmettirdiğini bilen Candar bey ise Ertuğrul'e olabildiğince yakın görünerek onun dikkatini çekmemek için elinden geleni yapmaktaydı. Ancak Candar bey ne kadar kötü olsa da oğlu Ural'a zarar gelmemesi için gerekirse kılıcını Ertuğrul'a çevirmekten de geri durmayacağını söyleyerek Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmeleri ile ilgili de ipucu vermiş oldu.

Diriliş Ertuğrul son bölüm, baskın yiyen alplerin başındaki Turgut Alpin de yaşam mücadelesini de gözler önüne sermişti. Simon ve Maria'nın planlarına göre Turgut Alp handa tutulacak ve Ertuğrul'un Sultan Alaaddin'in casusu olup olmadığı ortaya çıkarılacaktı. Maria ise bir taraftan Turgut Alpe olan duygularının derinleştiğinin farkındaydı. Simon, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmlerinde Ertuğrul'un kim olduğunu öğrenecek mi?

Yayınlanacak son gelişmeleri ile ekranlardaki yerini alacak olan Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı ve tüm yeni gelişmeleri ile 23 Kasım akşamı yine heyecanla beklenecek. Yeni bölümde Ertuğrul, alplerini Ural beyin öldürttüğünü öğrenecek ve şehitlerinin hesabını sorabilecek mi? Tüm yeni gelişmeler ile Diriliş Ertuğrul fragmanı ve haberleri için takipte kalın. Bu hafta Doğan Alp geri dönüyor...

Diriliş Ertuğrul son bölümde Candar bey, iyi niyet göstergesi olarak Venediklilerle anlaştıkları kilimleri Kayı obası ile birlikte yapmayı teklif etmiş, Ertuğrul ise birlikten dirlik doğar diyerek teklifi kabul etmişti. Ural bey, uğruna Ertuğrul'un alplerini öldürtüp kilimlerini yaktırmasına rağmen yine kayı obası ile iş yapmak zorunda kalınca Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmelerinde bu sefer hangi planların peşine düşecek?

Hayatını Ural'ın elinden kurtaran Ertuğrul beye borçlu olan Haçaturyan, onun için yeni bölümde neler yapacak? Kervanı adamları ile basan Batuhan, düşürdüğü hançerinin Aliyar tarafından bulunduğu yerden alınması sonrasında şimdilik Ertuğrul'un elinden kurtuldu. Peki Ural bey bu konuda nasıl bir girişimde bulunacak?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *