» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 67. yeni bölüm fragmanı 30 Kasım'da Ertuğrul'a büyük şok

Ekranların fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmeleri ile yine büyük heyecana sahne oldu. Diriliş Ertuğrul 67. bölüm fragmanı ise dizinin hemen ardından yayınlandığı anda izlenebilecek. Ertuğrul, Ural belasından kurtulabilecek mi? Halime hatun kaçırılacak mı? Diriliş fragman ve özet bilgiler bu sayfada sizlerle...

TRT 1 ekranlarının en beğenilen dizilerinden Diriliş Ertuğrul 67. bölüm fragmanı için geri sayım başlamışken, gelin bu akşam bizi hangi gelişmeler bekliyor bir göz atalım. Geçtiğimiz hafta yayınlanan Diriliş Ertuğrul son bölüm oldukça heyecan dolu sahneleriyle yine reytingleri alt üst etmiş ve yeni bölüm gelişmeleri için Diriliş fragman arayışları yayının hemen ardından başlamıştı. Bu akşam ise büyük heyecan var! Ertuğrul ve obasını bekleyen büyük tehlike kapıda!

Bu hafta ekranlara gelecek Diriliş Ertuğrul yeni bölüm, obaya yapılan baskına sahne olacak. Altın heveslisi Ural beyin Ertuğrul'dan kurtulma çabaları devam ederken, daha önce kilimlerini yakarak alplerini öldürtmesi yetmemiş gibi bu sefer de Halime hatun ile Aslıhan hatunu derdest etmek niyetinde. Ertuğrul'dan hem korkan hem de yapacaklarından geri kalmayan ve babası Candar beyin Kayılara ortaklık teklif etmesini hazmedemeyen Ural bey, onları bezdirmek ve pazardan el çektirmek peşinde. Bir taraftan Çavdarlar ile Kayılar ortak kilimhane işine bozulurken diğer yandan da babası Candar Beyin işleri Aliyar'a devretmiş olması artık Ural bey için çekilmez bir hal alıyor. Simon ile kilimhane yeri için görüşmeye giden Ertuğrul Turgut alp ile karşılaşıyor. Bakalım bu akşam ekranlara gelecek olan Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde Kayılar ve Çavdarlar ortaklığı nasıl bir hal alacak? Kadınları ile birlikte baskına karşı koyan Kayılar, bu sefer başarabilecek mi? Ertuğrul'un oğlu Gündüz'e bir şey olacak mı? Halime ile Aslıhan kaçırılacak mı? Ertuğrul'un dünyasını yıkacak şok gelişmeler neler?

Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul, yeni sezonunda daha çok hanlı pazarda geçen hikayeler etrafında şekilleniyor ve Ertuğrul yeni bölümlerde daha çok obanın geçimini sağlamak için çabalıyor. Bir taraftan sultanın adamı olduğunu da gizlemek için büyük çaba sarf eden Ertuğrul acaba görevini başarıyla tamamlayabilecek mi? Yoksa gerçek kimliği açığa çıkacak mı? Turgut alp, Simon'un neler çevirdiğini bulabilecek ve bu konuda Ertuğrul'a bilgi ulaştırabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 67. yeni bölüm fragmanı yayına girdiğinde bu sayfada sizler için yayında olacak ve tüm son bölüm gelişmeleri sayfalarımızdan takip edilebilecek. 30 Kasım Diriliş Ertuğrul fragman ve özet bilgiler için sayfalarımızı takip edin. Diriliş Ertuğrul son bölüm fragmanı büyük bir merakla bekleniyor. 

Turgut Alpin alplerle birlikte baskın yemesinin ardından aldığı yara nedeniyle hanlı pazarda Maria'nın gözetimi altında kalması onu oldukça değiştirmiş, öldürülen alpler nedeniyle Ertuğrul'a kin duymaktaydı. Peki Turgut Alp gerçekten Ertuğrul'a ihanet mi edecek yoksa bunu yaparken başka amaçları mı var? Turgut Alp, hanlı pazarda Maria ve Simon'a yakın durarak acaba Ertuğrul'a yardım etmek niyetinde mi? Turgut Alpin bu hali kimseye pek inandırıcı gelmese de bu akşam Bamsi ile kapışması oldukça hareketli sahnelerle ekranlara gelecek. Aksiyon dolu bir Diriliş Ertuğrul izlemek için bu akşam TRT 1 ekranlarında olun.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *