» 
 

Diriliş Ertuğrul 68. Son Bölüm Fragmanı! 7 Aralık TRT 1

Diriliş Ertuğrul 68. Bölüm fragmanı 7 Aralık'ta yayınlanacak olan son bölümün yine büyük heyecana sahne olacağının ilk sinyallerini verdi. Diriliş Ertuğrul 67. Bölüm milyonları ekran başına kilitlemişti. Diriliş 68. bölümü ile de yine tarihe müthiş bir yolculuk yaptıracak.

Diriliş Ertuğrul yayınlandığı her hafta reyting rekorlarını alt üst ederek büyük başarıya imza atıyor. Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanı da 7 Aralık'ta yayınlanacak olan yeni bölümün heyecanını şimdiden yaşatıyor. Obaların birlik beraber içerisine girip giremeyeceği merakla beklenirken. Simon ve adamlarının planları ile obalar her an çatışmanın içine sürüklenebilir. Diriliş Ertuğrul son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı diziye duyulan ilgiyi daha da arttırıyor. 

Diriliş Ertuğrul 68. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı her hafta yeni bir serüvene sahne olan Diriliş Ertuğrul 68. bölüm ile 7 Aralık çarşamba akşamı aksiyon dolu sahnelerle izleyicileri büyüleyecek. Tarihi anlatan en başarılı yapımlardan birisi olan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı gelişmelerinde izleyicileri neler bekliyor bakalım. Diriliş Ertuğrul haberleri, Diriliş Ertuğrul ile ilgili tüm gelişmeler ve diziye ilişkin son bilgiler yeni bölüm fragmanı ile birlikte sitemizden takip edilebilir.

Diriliş Ertuğrul 68. Bölüm fragmanı şimdiden milyonları heyecanlandırırken, önümüzdeki hafta yayınlanacak olan Diriliş yeni bölümü müthiş sahneleriyle yine çok ses getirecek.

Diriliş Ertuğrul son bölüm Gündüz'ün akıbetini açığa çıkarmamış olsa da son fragman Kayı obası ve halkı için oldukça zor geçeceğini ortaya koydu. Halime sultanın oğlu için haykırışları tüm izleyicilerin içini sızlatırken, ölümle burun buruna gelmiş olması bile artık onun için bir şey ifade etmemekteydi. Kilimhanede çalışan kadınların eşkıyalar tarafından basılmış olması ise dizinin bu akşam yayınlanacak son bölümüne damga vuruyor.

Kayılarla ortak iş yapmayı bir türlü kendisine yediremeyen ve pastanın tamamına göz diken Ural bey, Diriliş Ertuğrul yeni bölümde hainliklerine devam ediyor. Halime sultan ile Aslıhan hatundan kurtulmak isteyen Ural bey, onları esir alarak bu işe bir son verme niyetinde ancak bunu başarabilecek mi hep birlikte göreceğiz. Simon ise Sadettin Köpek'ten Ertuğrul'un Alaaddin'in casusu olduğunu öğreniyor ve artık Ertuğrul Ural dışında bir düşmana daha karşı koymak zorunda kalıyor.

Diriliş Ertuğrul 7 Aralık akşamı tüm yeni gelişmeleri ile ekranlardaki yerini alacak. Diriliş Ertuğrul 68. yeni bölüm fragmanı ise yayına girdiği anda sayfamızdaki yerini alacak. Tüm olan bitenin sorumlusunu bularak hesap sormak için artık kılıcını çekiyor. Diriliş fragmanı yayına girdiği anda buradan izlenebilir...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *