» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 69. bölüm fragmanı 14 Aralık'ta bomba gelişmelerle geliyor

Ekranlara gelen son bölümün ardından yayına giren ve pek çok soru işaretine neden olan Diriliş Ertuğrul 69. bölüm fragmanı izlemek isteyenler için şimdi sayfamızda. 14 Aralık Diriliş Ertuğrul fragmanı ve yeni bölüm detayları bu sayfada sizler için yayında.

Obaların birbirine düşmesine ramak kaldı ve artık gözler Diriliş Ertuğrul 69. yeni bölüm fragmanında. Geçtiğimiz hafta yaşanan olaylar sonrasında pek çok gelişmeye gebe Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izlemek isteyen dizi müdavimleri için bu sayfada.

Her haftası bir başka aksiyon bir başka heyecan dolu Diriliş Ertuğrul son bölüm gelişmelerinde Candar beyin Aslıhan hatuna Ertuğrul'a vermek istemesi geceye damgasını vuran gelişme oluyor. Bunu duyan Halime hatun kadar odadaki herkes taş kesilirken, Diriliş Ertuğrul son bölüm fragmanından da anlaşılacağı üzere Kayı beyi Ertuğrul da şoka uğruyor. Ertuğrul Candar beyin bu sözü karşısında nasıl bir tavır sergileyecek merakla beklenirken, Halime hatunun artık Aslıhan'la birlik beraberlik içinde çalışması nasıl sağlanacak ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Diriliş Ertuğrul son bölümde en büyük acılardan birisini yaşayan Ertuğrul oğlu Gündüz'ün yaralanması nedeniyle oldukça üzülürken, bir yandan da hainlerden hesap sormak niyetindeydi. Bu hafta ise Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Gündüz'ün babasının kucağında görülmesi yüreklere su serpti. Bundan sonra Ertuğrul artık kendisi ve obasıyla uğraşanların korkulu rüyası olacak!

Bu hafta dizinin en alıcı sahnelerinden birisi de alplerden birisinin ölümü oluyor. Ertuğrul hangi alpinin ölümü üzerine yıkılıyor? Diriliş Ertuğrul yeni gelişmelerinden Ertuğrul'un öfkesi daha da alevleniyor. Artık onunda uğraşan kim varsa karşılarına çıkma niyetinde olan Ertuğrul, onu öldürmek amacında olan Ural bey ve Simon'un oyunlarından kurtulabilecek ve nihai hedefine ulaşabilecek mi?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *