» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 70. bölüm fragmanı 21 Aralık akşamı neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 70 fragmanı ve TRT 1'in vazgeçilmez dizisinin son bölümü için artık nefesler tutuldu. TRT 1 ekranlarında 21 Aralık'ta Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmeleri ile ekranlarda olacak.

Diriliş Ertuğrul 70. bölüm frağmanı ve Diriliş son bölüm özeti burada yayında olacak. Yayınlanan yeni bölüm gelişmeleri ile herkesin yüreklerini ağızlara getiren Diriliş Ertuğrul 70. bölüm fragmanı da büyük bir merakla beklenirken, Ertuğrul öldü mü yoksa yaşıyor mu soruları da aldı başını yürüdü. Düşmanlarının sinsi bakışları arasında Ertuğrul şehit oldu diyen Halime'yi dinleyen oba halkı acılar içinde ağlaştı bu akşam. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmelerinde ise Ertuğrul'un planı ne merakla bekleniyor.

Geçen haftanın final sahnesinde Turgut alpin getirdiği zehirli mektup nedeniyle gözlerinden kan damlayan ve kendisini kaybeden Ertuğrul, sağa sola saldırmış ve sonunda da bu akşamki Diriliş Ertuğrul son bölüm ile şehit olduğu duyurulmuştu. Ancak Ertuğrul gerçekten öldü mü bu pek akıl alır birşey değildi. Düşmanlarının hamlesini görmek ve onları alt edebilmek için bu da bir oyun muydu? Halime'nin ve Artuk beyin bildiği bu büyük sır ne idi?

Beylik alameti olan sancağı Artuk beye veren Hayme hatun, oğlunu yitirmenin acısı içinde kıvranırken, Dündar bey ise mektubu Ertuğrul'a veren Turgut Alpi öldürmek için ant içti. Diriliş Ertuğrul fragman ve gelişmelerinden anlaşıldığı kadarıyla bu işin içinde büyük bir plan vardı.

Diriliş Ertuğrul oyuncuları bu bölümde de eşsiz performanslarıyla tarihsel dönem anlatımını inanılmaz bir başarıyla gerçekleştirdi. Diriliş Ertuğrul fotoğrafları, Diriliş Ertuğrul bölüm özetleri ve Diriliş Ertuğrul haberleri Türkiye'nin en çok takip edilen içerikleri olmaya da devam ediyor. Her hafta reyting rekoru kıran Diriliş Ertuğrul fragmanı da yayınlandığı anda izlenme rekorları kırıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *