» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 71. bölüm son fragmanı ile 28 Aralık yine ekranlara kilitleyecek!

Diriliş Ertuğrul 71. bölüm son fragmanı ile yine müthiş bir haftanın bizi beklediğini gösteriyor. Ya Şafi ism-i şerifiyle dirilen Ertuğrul yeni bölüm gelişmelerinde hanlı pazara Kayı bayrağını dikiyor. Peki 28 Aralık Diriliş fragmanında neler yaşanacak?

Diriliş Ertuğrul Son Bölüm yine heyecan dolu gelişmelere sahne olurken Diriliş Ertuğrul'un 71. Bölüm fragmanı da heyecanı arttırıyor. TRT 1'de yine ekranlar yeni gelişmeler ile şenlenirken izleyiciler Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanına kilitlendi. Geçtiğimiz hafta Turgut alpin getirdiği zehirli mektup nedeniyle hastalanan ve etrafa öldü diye duyurulan Ertuğrul, İbn-i Arabi'nin "Ya Şafi" diyerek ettiği dualar ve Artuk beyin çabalarıyla hayata geri dönmüştü. Yayınlanan Diriliş Ertuğrul son bölüm gelişmeleri büyük heyecan sahne olurken, Ertuğrul, düşmanları Simon ve yandaşları üzerine kara bulut gibi çökmüş ve herkesin onu öldü bildiği sırada hana baskın vermişti.

Bu akşamki son bölümünde Ertuğrul ve alplerinin hanlı pazara Kayı bayrağını dikmesi ve burada okunan ezan muhteşem sahnelerder biriydi... Ertuğrul'un kılıcı dosta güven, düşmana ölüm getirecek artık! 

Yine Diriliş Ertuğrul son bölüm gelişmelerinde abisini öldüren mektubu getirdiği için Turgut alpe diş bileyen Dündar bey onu öldürmek için büyük bir öfkeyle saldırsa da, son anda elinden kurtarmayı başarmışlardı. Ertuğrul'un sağ olduğu haberini aldıklarında ise nasıl büyük bir hatadan döndüklerini anlayan alpler ve Dündar bey yaptığından pişman olmuştu. Bu arada Turgut Alp, kendisi için Maria'nın hazırladığı zehirli hançeri kendisine saplayarak acılar içinde ölmesini sağlamıştı. Böylece Maria karakterini canlandıran Sedef Şahin de Diriliş Ertuğrul kadrosundan çıkmış oldu.

Diriliş Ertuğrul'un 21 Aralık'ta ekrana gelen bölümünde Ural Bey'in hainliğinden iyice emin olan Ertuğrul Bey ve alpleri artık daha dikkatli davranmaları gerektiği hususunda hem fikirler. Çavdar Bey'i ise Ertuğrul'un fetihten fetihe koşacağını ve çok büyük bir bey olacağını Ural ve Aliyar bey ile paylaşır. Kendisinin yapamadığını Ertuğrul Bey'in yaptığını ve ona müthiş hayranlık duyduğunu dostluğunu kazanmanın kendileri için de çok iyi olacağını düşünen Çavdar Bey bir taraftan sevinse de bir taraftan da kıskançlığını yüzüne yansıtmaktadır.

Şimdi gözler Diriliş Ertuğrul fragmanı ve yeni bölüm gelişmelerinde. Bu akşam ekranlara gelecek olan 70. bölüm sonrasında Diriliş Ertuğrul 70. bölüm fragmanı yayına girdiğinde sayfamızdan izlenebilecek. 28 Aralık Diriliş fragmanı için gözünüz sayfamızda olsun.

Hanlı pazarı ele geçiren ve Kayı sancağını diken Ertuğrul, haçlıların elinden aldığı bu yeri artık bir Müslüman yurdu yapmak niyetindedir. Ellerinden kaça Simon'u yakalayarak konuşturmak isteyen Ertuğrul, etrafa haber salar. Artık bu topraklarda zulüm, faiz, tefecilik bitmiştir. Ertuğrul gittiği yere adeleti ve hoşgörüyü de götürecektir. Diriliş Ertuğrul 71. bölüm gelişmeleri bakalım hangi yeni gelişmeleri ekranlara getirecek?..

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *