» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı 4 Ocak yeni gelişmeleri TRT 1'de

Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölüm gelişmeleri ile 4 Ocak'ta ekranlarda olacak. Ertuğrul ve Halime arasında kendisine yer bulamayan Aslıhan hatun son bölüme damgasını vurdu. Diriliş fragmanı yayınlanmadı ancak yayına girdiği anda sayfamızdan izlenebilecek.

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ile yine aksiyon, entrika, tarih sahnelerini ekranlara getirmek için 4 Ocak'ta yayında olacak. Bu hafta dizide en dikkat çekici gelişmelerden birisi Aslıhan hatunu Ertuğrul'a vermek isteyen Candar bey oluyor. Artuk beyin dahi bu teklifi kabul etmesinin obalar açısından faydalı olacağını söylediği Ertuğrul Halime'nin üstüne gül koklamayacağını söyleyerek teklifi reddediyor.

Diriliş Ertuğrul son bölümde pekmez ve bal yarışına tutuşan Turgut alp ile Bamsı arasındaki çekişme eğlenceli dakikalara sahne olurken, bir taraftan Kutluca ile Batuhan arasındaki çekişmenin nedeni ise Candar beyin verdiği Batuhan'ı takip etme görevi oldu. Ural ise Aslıhan hatunun Ertuğrul'la evlendirilmesine karşıdır ve buna engel olmak için her türlü planı kurmaktadır. Ancak Kayı Beyi Ertuğrul'un kararı sayesinde buna gerek kalmadan babası Candar beyi de yanına alan Ural'ın eli artık daha güçlüdür.

Bir taraftan Sadettin Köpek ile işbirliğine devam eden Ural, Ertuğrul'un Sultan Alaaddin'den habersiz oba beylerini toya çağırdığı haberini verir. Köpek Ertuğrul'a hesap sormaya gelse de ağzının payını alarak handan döner. 4 Ocak Diriliş Ertuğrul fragmanı ve yeni bölüm gelişmeleri için TRT 1 ekranlarınızın başında olun.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *