» 
 

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm neden yayınlanmadı? Yeni bölüm 11 Ocak'ta

TRT 1 ekranlarında her çarşamba Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmeleri merakla beklenirken bu haftaki 72. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı belli oldu. 4 Ocak'ta Diriliş Ertuğrul yeni bölümü yayınlanmayacak.

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı geçtiğimiz çarşamba akşamı yayınlanan son bölümün ardından merakla beklenmişti. Uzun süre yayınlanmayan Diriliş Ertuğrul son bölüm fragmanı sebebi belli oldu. 4 Ocak Diriliş fragmanı yayınlanmadı çünkü yapılan açıklamaya göre bu hafta dizi yayınlanmayacak...

Diriliş Ertuğrul hayranlarına üzücü haber geldi. 4 Ocak'ta yayınlanması beklenen Diriliş Ertuğrul 72. bölüm bir sonraki haftaya ertelendi. İzleyicilerin merakla beklediği soru da böylece yanıtını bulmuş oldu.

Geçtiğimiz hafta Ertuğrul'un Candar beyin kızı Aslıhan'ı kendisiyle evlendirme teklifini reddetmesi sonrasında iki oba arasında ipler gerilmiş ve Ural da amaçları doğrultusunda elini güçlendirmişti. Diriliş Ertuğrul son bölüm fragmanında iki oba arasında yaşanacak gelişmeler ile ilgili tüyolar merakla beklenmekteydi ancak görülen o ki dizinin müdavimleri 11 Ocak Diriliş fragmanını beklemek zorunda kalacak.

Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölümü ile 11 Ocak çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında olacak ve merakla beklenen gelişmeler için bir süre de beklenecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *