» 
 

Diriliş Ertuğrul 76. bölüm 8 Şubat'ta büyük heyecana sahne olacak!

TRT 1'in her hafta reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 76. bölüm gelişmeleri ile yine heyecan ve aksiyonda tavan yapacak. 8 Ocak Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

Son bölümü ile yine izlenme rekorları kıran TRT1 dizisi Diriliş Ertuğrul 8 Ocak akşamı 76. bölüm gelişmeleri ile seyircisiyle buluşacak. Fenomen dizinin son bölümünde Ural'ın tüm pislikleri ortaya döküldü. İzleyicinin bir oh çektiği gelişmeler gelecek hafta Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ile daha da alevlenecek gibi görünüyor.

Karısı Çolpan'ın da desteğiyle düşmanla birlik olarak yapmadığı ihanet kalmayan Ural, tüccarın itiraflarıyla nihayet yakayı ele verdi. Ekranlara gelen son Diriliş Ertuğrul bölümünde kardeşi Aliyar beyin de gayretleriyle yargılanmasına karar verilen Ural'ın sonu ne olacak merakla beklenirken, Emir Sadettin Köpek ise Karacahisar Kalesi'nde Tekfurun gerçek katili ile yüzleşti. Olan bitenden şüpheye düşen Ertuğrul bey, Ural'ın adil yargılanacağından şüpheliydi ancak yeni gelişmeler neler olacak hepsi Diriliş Ertuğrul 76. bölüm ile ortaya çıkacak.

8 Ocak Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmeleri ile TRT 1 ekranlarında yerini alacak. İhanetlere boyun eğmeyen, her daim hakkın peşinden koşan Ertuğrul, bakalım dört bir yanını saran hainlerin içinden nasıl sıyrılacak? Hepsine dair tüyolar ise Diriliş Ertuğrul tanıtımında yer alıyor...

Komutan Vasilyus ile anlaşan Emir Sadettin, ona tekfur olma yolunda yardım edecek, tekfurun katili Laskaris'i ise teslim alacak. Bu sayede Ural'ı kurtarmaya çalışan ve savaş çıkmasına engel olmayı hedefleyen Sadettin Köpek, başarıya ulaşacak mı? Yoksa Ertuğrul'un bu duruma karşı bir planı var mı? Hepsi Diriliş Ertuğrul son bölüm gelişmelerinde ekranlarda olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *