» 
 

Diriliş Ertuğrul 79. bölüm saat 21.00'de yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul yeni bölümü saat 21.00'de ekranlara gelecek. TRT 1'de Cumhurbaşkanı Özel Programı olması nedeniyle Diriliş Ertuğrul bu akşam saat 21.00'de yayınlanacak. Ekranlara gelecek son bölümü ile Diriliş Ertuğrul Bamsı ne olacak sorularını da beraberinde getiriyor. 8 Mart Diriliş Ertuğrul tanıtımında Vasilius Ertuğrul ile karşı karşıya geliyor...

Diriliş Ertuğrul bu akşam biraz gecikmeli olarak TRT 1 ekranlarındaki yerini alacak. Yapılan açıklamada TRT 1 ekranlarında Cumhurbaşkanı Özel Programı olması nedeniyle dizinin yayın saati 21.00 olarak belirtildi. Hayranları tarafından geçtiğimiz hafta yayınlanmaması nedeniyle bu hafta merakla beklenen Diriliş Ertuğrul biraz gecikmeli de olsa yayınlanacak. Peki bu akşam Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak? Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul 79. son bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken, yeni bölüm tanıtımında yine belli ki yer yerinden oynuyor. Diriliş Ertuğrul'da bu hafta Bamsı'ya ne olacak? Aliyar bey Ertuğrul'un sayesinde hayatta kalırken bu durumu fırsat bilen Ural bey ise yeniden harekete geçiyor ve iki obayı birbirine düşürmek için elinden geleni yapıyor. Sadettin Köpek ile birlikte hareket eden Ural'a Ertuğrul'un cevabı ne olacak merakla beklenen bir diğer gelişme olarak dikkatleri çekiyor.

Helena için kalede kavga çıkaran Bamsı, Diriliş Ertuğrul son bölümde kendisini zindanda bulmuş, ancak bir şekilde oradan kurtulmayı başarmıştı. Bamsı'yı obaya dönüş yolunda bir sürpriz bekliyordu. Aldığı bıçak darbesi nedeniyle yer yığılan Bamsı ölecek mi yoksa yaşayacak mı merakla bekleniyor.

Batuhan ise Aliyar ve Ural'a Vasilius'un da yardımlarıyla büyük bir tuzak kuruyor. O sırada yetişen Ertuğrul ve alpları onların planlarını başlarına yıkıyor. Ancak Aliyar ağır bir yara almaktan kurtulamıyor. Çavdar obası ve Kayı obasında büyük üzüntüye neden olan bu olay sonrasında Aliyar ölecek mi merak ediliyordu. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm tanıtımı ile bu durum da açıklığa kavuşuyor.

Mağarada kalan Aslıhan oradan kurtulacak mı Diriliş Ertuğrul 79'da beklenen bir diğer gelişme. Onun yerini tek bilen Batuhan ve Bugay da öldükten sonra Aslıhan'ın oradan nasıl kurtulacağı merak konusu oluyor. Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölüm 8 Mart akşamı TRT 1 ekranlarında saat 21.00'de yine reyting rekorları kırmak için yayında olacak. Kostümleri, müziği, mekanları ile hayranlık uyandıran Diriliş Ertuğrul 80. bölüm tanıtımı ise dizinin ardından yayında olacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *