» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 79. Son Bölüm tanıtımı ve erteleme haberi!

Diriliş Ertuğrul 79. Bölüm tanıtımı heyecanı arttırdı. Aliyar Bey' öldü mü? sorusu cevabını bulacak. Diriliş izleyicileri 79. bölüm gelişmelerini şimdiden merakla bekliyor. Tüm soruların cevabı TRT 1 ekranlarında.

TRT'nin marka dizisi Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölüm tanıtımı ile önümüzdeki hafta dizide yaşanacaklara ilişkin mesajlar verildi. Diriliş Ertuğrul izleyicileri adalet anlayışıyla Ertuğrul Bey'in en önemli dostu olmayı başaran Aliyar Bey'in 78. bölümdeki son sahneden sonra yeni bölümde durumunun ne olacağını merakla bekliyor.  Diriliş Ertuğrul'un 78. Bölümünde yaşanan en önemli gelişme Aslıhan Hatun'u mezarlıkta kaçıran Batuhan'ın Aliyar Bey, Ural ve Kutluca'ya kurduğu tuzaktı. Bu tuzakta hain alplerin oyununa gelen Aliyar Bey cenk sırasında yaralanmış ve son sahnede Ertuğrul Bey'in feryadı duyulmuştu. Ural'ın kardeşinin ölümüne bile sevineceğini jest ve mimikleriyle ortaya koyduğu son bölümde Ertuğrul bey son anda hançeriyle Batuhan'ı Aliyar Bey'e kılıcını saplamak üzereyken öldürmüştü.

Her hafta ekranlara yeni maceralar ile gelen Diriliş Ertuğrul 79. bölüm tanıtımı ile yayında. 8 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 79. Bölümün ilk tanıtımı ve özet bilgileri için takipte kalın. Bu topraklarda sulh için cenk kaçınılmazdır... Vasilyus bir oyun peşindedir... Ural artık bey olmak için tüm gücünü ortaya koyar... Peki Aliyar bey öldü mü yoksa yaşayacak mı? Diriliş tanıtımında bu konuya dair herhangi bir ipucu verilmedi...

Diriliş Efsanesi TRT ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam ederken Diriliş Ertuğrul oyuncularının yüksek performansı, mekan, kostüm, çekim kalitesi, görüntü seçimi ve prodüksiyon kalitesi TRT'yi de dizi sektöründe çok iddialı konuma getirdi. Özellikle Engin Altan Düzyatan'ın Ertuğrul bey karakterine kattığı gerçekçilik ekranları başında diziyi izleyen milyonları Osmanlı'nın kutlu yürüyüşünün başladığı yıllara bir anda alıp götürüyor. Adalet, dürüslük, cesaret ve inancın simgesi Ertuğrul Bey'in ve kayı obasının başlattığı kutlu yürüyüş zaferlerle taçlandırılıp 600 yıl süren büyük bir imparatorluğun hangi temel kaideler üzerinde yükseldiğini de ortaya koyuyor.

Diriliş Ertuğrul'da önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümün en önemli konusu Aliyar Bey'in şehit düşüp düşmediği ve Ertuğrul Bey'in bundan sonra ne yapacağı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *