» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 81. bölüm tanıtımı yayınlandı mı? 22 Mart Diriliş'te neler olacak?

Son 3 yılın efsanesi Diriliş Ertuğrul 81. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanacak son bölüm sonrasında gelecek haftanın tüyolarını verecek. 22 Mart Diriliş Ertuğrul fragmanı merakla bekleniyor. Yeni bölümde Bamsı ölecek mi merak edilirken, Ural ve Sadettin Köpek hangi planlar peşinde olacak? İşte detaylar...

TRT'nin efsaneleşen ve her bölümünde ilgiyi da da arttıran müthiş  dizisi Diriliş Ertuğrul'da heyecan fırtınası tam gaz sürüyor. Tarihin tozlu sayfalarından kopup gelen Diriliş Ertuğrul 81. yeni bölüm fragmanı bu akşam ekranlara gelecek olan gelişmelere ışık tutuyor. Ancak hala daha Bamsı öldü mü sorusu cevapsız. Diriliş fragman ve özetlerinden yeni bölüm gelişmeleri tüyoları haberimizde. "Ömrümüz yetişmezse namımız yetişecek, pusatımız ulaşmazsa neslimiz ulaşacak" dedi Ertuğrul ve dediği gibi de oldu. Osmanlı'nın şanlı tarihinde belki de en önemli yere sahip beylerden Kayı obası beyi Ertuğrul, adını tarihe altın harflerle yazdırmayı başardı ve tohumlarını attığı devlet, cihana hakim olarak 600 sene yaşadı. Diriliş Ertuğrul 80. bölüm tanıtımında alplarına cenkin bilekle değil yürekle olduğunu anlatan Ertuğrul, düşmanlarına korku salmaya devam ediyor. Aliyar bey ile gücüne güç katarak, zalimleri karşısında titretmek için yola çıkıyor. Vasilyus ile karşı karşıya gelen Ertuğrul zafer için pusatına sarılıyor. Artık savaş başladı. İzleyicilerin uzun zamandır beklediği fetih ruhu Diriliş Ertuğrul'da yeniden canlanıyor.

Diriliş Ertuğrul 80. Son Bölüm Özeti: Bu akşam ekrana gelen Diriliş  dizisi "yemin ettik" tabelasıyla sosyal medyada da yine trend olmayı başardı. Bu bölümün en çok merak edilen konusu da açıklığa kavuşmuş oldu. Teo tarafından şehit edildiği düşünülen Bamsı'nın yaşadığı ve Ertuğrul Bey'in kendisine oyun kuracağını düşünen Vasilyus tarafından takas için kullanılmak üzere rehin tutulduğu anlaşıldı. Heyecanlı başlayan dizide Hanlı Pazara gelen Vasilyus karşısında Aslıhan Hatun'u görünce şok oldu. Ertuğrul'un "şerefini ölçelim, beynini ölçelim" dediği Vasilyus ve adamlarıyal Ertuğrul ve adamları karşı karşıya geldi ve kısa sürede Tekfurun adamları öldürüldü. Ertuğrul Tekfur Vasilyus'u tam öldürmek üzereyken Bamsı'nın rehin tutulduğunu öğrendi ve kızgınlığını ifade etti. Bamsı ve Vasilyus değiş tokuş yapıldı. 

Öte yandan 15 Mart Akşamı yayınlanan bölümde zafer yemini eden Ertuğrul kaleyi ele geçirmek için harekete geçti. Emir Sadettin Köpek ise Sultan'ın çağrısıyla Konya'ya doğru harekete geçti.... Ertuğrul Bey'in topladığı büyük Türkmen toyuna bazı beylerin katılmadığı görülürken beylerin Vasilyusun adamları tarafından katledildiği öğrenildi. Ertuğrul Bey toyda intikam yemini ederken "Düşmana boyun eğip korkarak döşeğe gireceğime yiğitçe mezara girerim" sözleri toyda yankılandı. Ertuğrul Bey'in alpleri ve Çavdar obasının alpleri intikam için komutanları öldürmeye gittiler.

İbni Arabi ile Ertuğrul Bey arasında yine müthiş replikler vard��.

Diriliş Ertuğrul 81.Bölüm

Diriliş Ertuğrul Dizisi'nden bir sahne...

Her bölümü ayrı bir heyecan yaşatan Diriliş Ertuğrul özetleri de oldukça ilgiyle takip ediliyor. Arap hayranları ise Diriliş Ertuğrul Arapça tercüme altyazılı versiyonunu izleyerek aynı heyecanı paylaşıyor. Sevilen dizinin her bölümü reyting rekorları kırarken pek çok Arap ülkesinde de hayran kitleleri oluşturuyor.

22 Mart Diriliş Ertuğrul 81. bölüm tanıtımı için izleyiciler büyük bir merakla dizinin bitmesini bekliyor olacak. Tüm son bölüm gelişmeleri ve özet bilgileri için ise sayfalarımızı takip edebilirsiniz. Diriliş Ertuğrul TRT 1 ekranlarında 19.45'te yayında olacak. Bu akşamki etiketi ise YeminEttik

Diriliş Ertuğrul oyuncuları her bölüm artan oyunculuk performansları ve etkiliyeci sahneleriyle diziye enerji katmaya devam ederken Diriliş Dizisi ekranların fenomeni olmayı da bu sayede başardı. Diriliş fragmanı, bölüm tanıtımları ve yayınlanan güncel bölümleri ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *