» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 82. bölüm fragmanı: 29 Mart'da büyük tuzak ne?

Bu akşam 82. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Diriliş Ertuğrul 29 Mart akşamı yine heyecan dolu sahneleriyle yayında olacak. Fenomen dizide çok konuşulacak yeni gelişmeler neler olacak? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve özeti.

Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 82. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve 29 Mart Diriliş Ertuğrul yeni bölüm özeti yine büyük heyecan yaşanacağının sinyallerini veriyor. TRT 1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul son bölümde Samsa, Turgut ve Kutluca Karacahisar Kalesi'ne gitmiş ve komutanları öldürmüştü. Ancak kaleye giriş çıkışların yasaklanmasının ardında zor durumda kalan alpler, Helena'nı  yardımıyla kaçmayı başarıyor ve Helena'nın onlara getirdiği önemli bilgi sayesinde Ertuğrul Vasilius'un mühimmatlarını ele geçiriyor. Bunları öğrenen Vasilius'un öfkeden gözü dönüyor ve artık kontrolden çıkıyor. Diriliş Ertuğrul 82. yeni bölümde Vasilius ne yapacak ve Ertuğrul onun hamlesine nasıl karşılık verecek merak edilen gelişmeler arasında yer alıyor.

Artık Ertuğrul, Turgut, Samsa ce Kutluca'nın başına gelenleri ve mühimmat bilgisinden sonra şüphelerini en yakınları üzerinde yoğunlaştıracak ve suçluları bulmaya çalışacak. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmeleri arasında Vasilius'un yapacağı plan başarılı olacak mı yoksa Ertuğrul ona engel olabilecek mi göreceğiz.

Diriliş Ertuğrul son bölümde içinde aşkın kıpırtılarını hissetmeye başlayan Dündar'ın hisleri gün geçtikçe Günyeli'ye karşı artmaktadır. Hayme Ana'ya da kendisini sevdirmeye çalışan Günyeli hakkında Halime'nin uyarıları fayda verecek mi? Günyeli konusunda Dündar'ı Ertuğrul da uyaracaktır ancak kendisini Günyeli'ye iyiden iyiye kaptıran Dündar bu uyarılara nasıl tepki verecek?

29 Mart Diriliş Ertuğrul 82. bölüm gelişmeleri yine heyecan yine aksiyon dolu olacak. Saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm yine reytingleri alt üst etmeye geliyor. Mehmet Bozdağ'ın senaryosunu yazdığı, Tekden Fim'in yapımını üstlendiği fenomen dizinin usta oyuncuları Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Kürşat Alnıaçık, Cem Uçan, Esra Bilgiç, Gülçin Santırcıoğlu, Gülsim İlhan Ali, Ayberk Pekcan, Didem Balçın, Burçin Abdullah, Erden Alkan, Cengiz Coşkun, Cavit Çetin Güner, Nurettin Sönmez, Batuhan Karacakaya, Lebip Gökhan, Gökhan Bekletenler, Osman Albayrak, Ezgi Esma Kürklü, Sedef Şahin, Elif Sümbül Sert, Calal Al, Gökhan Karacık, Hakan Serim, Cenk Karagöz, Fırat Topkorur, Serhat Barış, Yaman Tümen, Edip Zeydan, Edip Zeydan, Kaya Alp, Gökhan Oskay, Melih Özdoğan, Mehmet Pala, Mehmet Cerrahoğlu, Ekrem Türker gibi isimlerden oluşuyor. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YAPIMCI ŞİRKETTEN AÇIKLAMA

Öte yandan Diriliş Ertuğrul bir kamuoyu açıklaması yaparak Boğaçhan Talha Peker adlı oyuncu ile ilgili bir kısım medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi. Oyuncunun diziden sessiz sedasız çıkarıldığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtilen açıklamada, Diriliş Ertuğrul'da işlenen konuların belirli zaman aralıklarını kapsadığı, üçüncü sezondaki hikayenin ikinci sezon hikayesinden 10 yıl sonrasını konu aldığı belirtildi. Turalı karakterine bu nedenle dizinin 3. sezonunda yer verilmediği belirtilirken, aynı şekilde Dündar Bey karakterini oynayan Arda Anarat'ın yerine 10 yıl yaşlanması nedeniyle Batuhan Karacakaya'nınrol aldığı belirtildi.

Diriliş Ertuğrul ikinci sezonda Turalı karakterine hayat veren Boğaçhan Talha Peker'in yaşının küçük olmasına rağmen başarılı bir performans sergilediği, kariyerine devam etmek istemesi halinde ise kendisi ile yapım şirketinin gelecek yıllarda başka projelerde çalışmayı düşündüğü de kaydedildi. Söz konusu haberin veriliş tarzı ve bu haberi yapılırken şirketten bilgi alınmaması gibi hususlar nedeniyle haberin gazetecilik etiği ile bağdaşmadığı vurgulanarak Boğaçhan Talha Peker hakkındaki söz konusu haberlerin gerçeği yansıtmadığı vurgulandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *