» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanı: 12 Nisan'da obada neler olacak?

3. sezon yeni bölümleri büyük heyecana sahne olan Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanı dizinin son bölümünün ardından merakla bekleniyor olacak. Vasilyus, Dündar bey ve Doğan alp arasında ne gibi gelişmeler yaşanacak bu akşam son bölümde TRT ekranlarında.

Osmanlı'nın yiğit alpleri Diriliş Ertuğrul dizisinde yeniden hayat buluyor. Bu akşam ekranlara gelecek son bölüm sonrasında Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanı da merak ediliyor. Zira Ertuğrul'un kardeşi Dündar bey ve Doğan alp Vasilyus'un tuzağına düşüyor. Peki Doğan alp ve Dündar bey ölecek mi? Bu akşam Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler yaşanacak işte o gelişmeler...

Bu sezonun en can alıcı gelişmeleri kuşkusuz Ural ve Vasilyus cephelerinde gerçekleşti. Ural hainlikleri sonrası kardeşi Aliyar tarafından öldürülme korkusuyla obadan kaçmış ve Vasilyus ile işbirliği yapmıştı. Ancak her seferinde kendi kazdığı kuyuya düşen Ural Diriliş Ertuğrul yeni bölümde bakalım hangi planlar peşine düşecek. Öte yandan Vasilyus ise Sultan'a bir haber götürmek üzere Konya'ya doğru yola çıkan Dündar bey ve Doğan Alpin yolunu yolunu kesiyor. Peki Dündar ve Doğan alp ölecek mi yoksa Ertuğrul canından çok sevdiği kardeşine yetişecek mi? Evladının akıbetini soran Hayme anaya Ertuğrul ne cevap verecek?

Bu hafta Diriliş Ertuğrul fragmanı oldukça merak edilen gelişmelere ışık tutarken, Ertuğrul alplerini şehadet şerbeti içmeye hazır olmaya çağırıyor. Doğan alp ve Dündar bey büyük bir tuzağa düşüyor... Tüm gelişmeleri ile Diriliş Ertuğrul yeni bölüm bu akşam ekranlarda. Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanı ise 12 Nisan akşamı ekrana gelecek yeni gelişmeler hakkında tüyolar verecek. Merakla beklenen gelişmeler için takipte kalın.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI-İZLE

Tüm Türkiye'de reytingleri alt üst eden, tarih dizisi olarak ezberleri bozan Diriliş Ertuğrul Osmanlı'nın kuruluşu için verilen mücadeleyi 3 sezondur evlerinizde TRT 1 ekranlarında izlemenize vesile oluyor. Tarihten ilham alarak çekilen dizide oyuncular, kostümler ve mekanlar oldukça beğeni toplarken, Dirilş Ertuğrul özet ve tanıtımları da büyük ilgiyle izleniyor.

 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *