» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 84. bölüm özeti: Son bölüm fragmanı intikam kokuyor!

Artık onu durdurmanın imkansız olduğu Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanı ile ortaya çıkıyor. 12 Nisan Diriliş Ertuğrul özetinde buram buram intikam var!

Yayınlanan son bölümü ile Diriliş Ertuğrul 84. bölüm gelişmelerinin yine çok konuşulacağı aşikar. TRT 1 ekranlarına 12 Nisan'da gelecek olan Diriliş Ertuğrul son bölüm fragmanında Ertuğrul'un intikamı ortalığı kasıp kavuruyor. Diriliş'in son gelişmelerinde Ertuğrul Nikea'dan gelen haber üzerine Sultan'a Dündar ve Doğan alple haber göndermek istemiş, Dündar ise son derece gizli kalması gereken bu bilgiyi Günyeli'ye söylemişti. Günyeli, Halime'yi haklı çıkaracak şekilde nasıl tehlikeli bir insan olduğunu ispatlayarak bu malumatı babası Acar beye yetiştirmişti. Diriliş Ertuğrul son bölüme damga vuran gelişmeler işte bundan sonra vuku buldu ve Acar, bu gizli bilgiyi Ural'a ve tabi ki Vasilyus'a ilettikten sonra olan oldu. Vasilyus ve Ural, Dündar ve Doğan'ın yolunu keserek Doğan'ı ağır yaraladı Dündar'ı ise kaçırdı. Doğan alp zorlukla obaya ulaşarak Ertuğrul'a bu bilgiyi ilettikten sonra şehadet şerbetini içmişti. Aynı şekilde kimliği deşifre olan Haçaturyan da Ural'ın elinde can vermişti. Kayı obasını yasa boğan gelişmelerin yaşandığı Diriliş Ertuğrul son bölümde Ertuğrul bir yanda kaçırılan kardeşi Dündar, diğer yanda kaybettiği alpi Doğan'ın acısıyla intikam yemini etti.

Artık cihad yakın! Diriliş Ertuğrul 84. bölüm gelişmelerinde Ertuğrul'un hamlesi merakla beklenirken Karacahisar Kalesi'nde esir olan Dündar'a ne olacak, Vasilyus onu nereye götürdü hepsi cevabını bulacak. Öte yandan tüm bunlara Dündar'ın zaafının kullanarak sebep olan Günyeli ve Acar zafer kazanmış olmanın mutluluğu içindedir ve obada fitne yaymayı sürdürmektedir. Tüm bu olanların onların sebep olduğu ortaya çıkacak mı yoksa istedikleri gibi hareket etmeye devam edecekler mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM FRAGMANI-İZLE

12 Nisan Diriliş Ertuğrul son bölüm fragman ve özet bilgileri yeni haftada nasıl heyecan yaşanacağını ortaya koyuyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan Diriliş Ertuğrul son bölüm 3 kategoride de reyting birincisi olmuş ve kendi rekorlarını kırmayı başarmıştı. Bakalım bu hafta hangi gelişmelerle TRT 1 ekranlarında heyecan yaşatacak?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *