» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 85. son bölüm fragmanı: 19 Nisan'da aksiyon fırtınası

3. sezonu ile reyting rekorları kırmaya doyamayan Diriliş Ertuğrul 85. bölüm fragmanı bu akşam dizinin son bölümü sonrasında yayında olacak. Sevilen dizide hangi gelişmeler bekleniyor merak edilen her şey TRT1 ekranlarında olacak.

Son bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek olan Diriliş Ertuğrul 85. bölüm fragmanı dizinin ardından yayında olacak. Sevilen dizinin bu kadar çok reyting rekorları kırması boşa değil. Çünkü Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri sürekli heyecan ve aksiyonu canlı tutuyor ve bir sonraki bölüm tanıtımı da en az dizi kadar merak uyandırıyor. 19 Nisan Diriliş fragman ve gelişmeleri için takipteyiz.

Geçtiğimiz hafta Ural ve Vasilyus'un tuzağına düşen Dündar ve Doğan Alp için gelişmeler hiç de iç açıcı olmamıştı. Dündar Vasilyus'un elinde esir düşerken, Doğan aldığı ağır yaralarla obaya varmayı başarmış ancak haberi Ertuğrul'a ulaştırdığı anda şehadet şerbetini içmişti. Diriliş Ertuğrul son bölüm bu nedenle intikam yemini ile çınlamıştı. Şimdi ise Ertuğrul'un kardeşi Dündar'ı Vasilyus'un elinden kurtarma ve intikam alma planları büyük bir merakla bekleniyor.

Peki Ertuğrul intikamını nasıl alacak? Vasilyus ile ilgili planları neler olacak hepsi bu akşam yayınlanacak Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmeleri ve 85. bölüm fragmanı ile açıklığa kavuşacak. 19 Nisan Diriliş Ertuğrul son bölüm tanıtımı için dizi sonrasında meraklı bekleyiş başlayacak. Biz de sizler için takipte olacağız. Müthiş gelişmelerin yaşanacağı Diriliş Ertuğrul 84. bölüm bu akşam ekranlarda olacak ve ardından gelecek hafta gelişmeleri için gözler fragmana çevrilecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM FRAGMANI

Kadrosundaki başarılı isimler, çekimlerin yapıldığı tarihten esinlenilerek hazırlanmış set ve tabi ki Osmanlının ilk yılları izlecileri Diriliş Ertuğrul'a bağlayan ne önemli nedenler arasında. TRT 1'in tarih dizilerindeki başarısını tartışmasız hale getiren Diriliş fragman ve özetleriyle her hafta liderliğini koruyor. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *