» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 86. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm 3 Mayıs

Fenomen diziden açıklama geldi ve Diriliş Ertuğrul 86. son bölümün 26 Nisan'da ekranlarda olamayacağı belirtildi. Hayranlarını üzen açıklama sonrasında Diriliş Ertuğrul'un bu hafta yayınlanmayacağı kesinleşti. Peki Diriliş Ertuğrul 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1'de çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul 86. bölüm bu hafta yayınlanmayacak. Yapılan açıklamada dizinin yeni gelişmelerinde yer alacak aksiyon sahnelerinin artması sonucu çekim koşullarında bazı olumsuzluklar meydana gelmesi nedeniyle Diriliş Ertuğrul yeni bölümünün 26 Nisan'da yayınlanmayacağı bildirildi. Peki Diriliş Ertuğrul ne zaman yayınlanacak? Diriliş Ertuğrul 86. son bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aksiyon ve heyecan dolu sahneleriyle izleyicilerin kendilerini tarihin akışına kaptırmalarına vesile olan Diriliş Ertuğrul son bölüm 3 Mayıs çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Kaliteden ödün vermemek adına yeni bölümün yayınına bir hafta ara vermek zorunda kaldıklarını belirten Diriliş dizisi, bu zorunlu ara nedeniyle izleyicilerin anlayışla karşılamalarını istedi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul son bölümde Ertuğrul, Vasilyus'un elinden kardeşi Dündar'ı ve evlenmek için götürmekte olduğu Helena'yı kurtarmayı başarmıştı. Dündar'ın beyliğini ve alpliğini elinden alan Ertuğrul, ona büyük bir ders vermek niyetindeydi ancak bu durumu kendine yediremeyen Dündar kimsenin haberi olmaksızın obadan ayrılmıştı. Peki Dündar nereye gidecek ve acaba yeniden Vasilyus'un hain planları sonucu hayatı tehlikeye girecek mi?

Diriliş Ertuğrul son bölümde en mutlu anı şüphesiz Bamsı yaşadı. Helena'yı Vasilyus'tan kurtaran Bamsı, onunla evlendi. Kendisine büyük iyilikte bulunan Kayı obasına müteşekkir olan Helena nikah sırasında Müslüman olmayı seçti. Böylece Bamsı'nın ve obanın sevinci ikiye katlandı. İbn Arabi'nin kelime-i şehadet getirmesine yardımcı olduğu Helena artık yeni adı Hafza olarak Müslüman bir Kayı obası gelini oldu.

Ural ise yine hainlikte sınır tanımıyordu. Artık son planını devreye sokan Ural, Çavdar obasında kendi taraftarları ile birlikte obayı ele geçirmek için harekete geçmişti. Ural kardeşi Aliyar beyden beyliği alarak obanın yeni beyi olabilecek mi? Yoksa onun da sonu geldi mi?

Herkesin merakla beklediği Diriliş Ertuğrul 86. bölüm 3 Mayıs çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında sevenleri için yayında olacak. Diriliş Ertuğrul son bölüm fragmanı da merakla beklenirken tüm gelişmeler yine heyecan dolu...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *