» 
»
 

Diriliş Ertuğrul 96. bölümü ile 22 Kasım'da TRT1 ekranlarında

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm özeti ve fragmanı yayınlandı. İşte 22 Kasım Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarında yerini alacak olan Diriliş Ertuğrul 96. bölüm özeti. Fenomen dizide neler yaşanacak tüm detaylarıyla haberimizde.

Yeni sezona yine iddialı bir giriş yapan Diriliş Ertuğrul 96. yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Türk televizyonlarında destan yazan Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle yine heyecan ve aksiyon dolu sahneler sergileyecek ve tüm izleyicileri ekranlara kilitleyecek. Geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölüm gelişmelerinde Ertuğrul ortaya çıkarak tüm Kayı obasına sevince boğmuş, adeta yeniden doğmuş gibi obada büyük bir bayram yaşanmıştı. Ancak henüz gelir gelmez aldığı haberle de sarsılmıştı.

Kardeşi Dündar'ın Hanlı Pazar'ı satmak için yola çıktığını öğrenen Ertuğrul yıkılmış, obaya geldiği gibi alplerini yanına alarak buna mani olmak için yeniden yola çıkmıştı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm gelişmelerinde merakla beklenen olaylardan birisi işte Ertuğrul'un Hanlı Pazar'ı satılmadan kurtarıp kurtaramayacağı olacak. Satış anlaşmasının mühürlenmesini önleyebilecek mi herkes bunu merak ederken, Ertuğrul'un kardeşi Dündar'a tavrı ne olacak bu da büyük merak konusu. Dündar ağabeyinin izinden gitmeyi beceremediği için Ertuğrul'un hışmından nasibini alacak mı?

Bahadır Bey ise, Çavdar beylerini biat ettirmiş bir şekilde Hanlı Pazar'ı almaya giderken Ertuğrul'dan haberdar olunca ne yapacak bu da merakla beklenen bir diğer gelişme olacak. Diriliş Ertuğrul son bölümde Bahadır Bey hem beyliğin hem de Hanlı Pazar'ın peşinde olacak ancak alabilecek mi henüz net değil.

Dizinin asıl merak konusu ise Tekfur Ares ise Emir Saadeddin'in durumları. Ertuğrul'un dönüşünden sonra ne yapacakları meçhul olan ikilinin yeni planları neler olacak? Kendisine tuzak kuran Ares'e bedelini ödetecek mi Ertuğrul? 22 Kasım Diriliş Ertuğrul yeni bölüm özet bilgileri bu şekilde olurken, fragman da yayınlandı. Tekden Film yapımcılığında Diriliş Ertuğrul 96. bölüm saat 20.00'de izleyicileriyle buluşacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *