Diriliş Ertuğrul Katar'da 16 Ocak'ta gösterime giriyor

TRT 1 ekranlarında keyifle izlenen "Diriliş Ertuğrul" dizisinin, Arapça olarak Qatar TV'de 16 Ocak tarihinden itibaren izleyicileri ile buluşacağı bildirildi.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin, Qatar TV'de Arapça olarak 16 Ocak tarihinden itibaren izleyicileriyle buluşacağı bildirildi. Her Çarşamba TRT 1 ekranlarında saat 20.00'da yayınlanan Diriliş Ertuğrul'da, Ertuğrul Bey'i Engin Altan Düzyatan, Halime Hatun'u Esra Bilgiç, Hayme Ana'yı Hülya Darcan, Turgut Alp'i Cengiz Coşkun, Bamsı Beyrek'i Nurettin Sönmez ve Doğan Bey'i Cavit Çetin Güner canlandırıyor.

Moğollarla zorlu bir mücadele peşinde olan Ertuğrul Bey, bu kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrı düşmek zorunda kalmıştır. Ona inanan Kayılar ve bu ayrılığın sonrasında yollara düşmüşlerdir. Çetin ve zorlu geçen şartlarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları orada bambaşka bir dünya beklemektedir. Kayıların yeni yurtları onları farklı topraklar, farklı iklim ve farklı insanlara sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha da güçlü ve acımasız düşmanlarının olacağının bilincindeydi. Peki, düşmanları alt etmek için Ertuğrul Bey'in keskin kılıcı yeterli olacak mıydı?

Diriliş Ertuğrul etkileyici ve sürükleyici hikâyesi ile reytinglerdeki başarısını sürdürerek Çarşamba günleri TRT 1 ekranlarında yer alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *