» 
 

Diriliş Ertuğrul son bölüm 19 Nisan gelişmeleri: Dündar kurtulacak mı?

Her bölümü oldukça çok konuşulan Diriliş Ertuğrul 85. son bölümü ile 19 Nisan akşamı ekranlara gelecek. Fenomen dizinin yeni bölümüne baskın damgasını vuracak!

Yayınlanan son bölümünde Diriliş Ertuğrul'da Vasilyus ve Ural'ın tuzağına düşen Doğan alp toprağa verilirken, Dündar ise Karacahisar kalesinde işkence görmekteydi. Doğan'ı öldüren ve Dindar'ı esir alan Vasilyus ile Ural, Ertuğrul'a sonunda intikam yemini ettirmeyi başarmış ve alplariyle birlikte Aliyar beyi de yanına alarak yola çıkan Ertuğrul, önce Nikea'da gelen birliğe baskın vermiş, ardından da kılık değiştirerek Karacahisar Kalesi'ne girmeyi başarmıştı.
Doğan'ın intikamını alarak Dündar beyi kurtarmak için intikam yemini eden Ertuğrul ve alpleri içinde bulundukları büyük savaştan sağ salim çıkabilecekler mi merak ediliyor. Dündar ise yaralı halde ve o da Günyeli'nin kendisini düşürdüğü tuzak nedeniyle gözünü intikam bürümüş durumda. Dündar kurtulabilecek mi?

Öte yandan Helena'yı da yanına alarak İmparatorun daveti üzerine Nikea'ya düğün yapmak için yola çıkan Vasilyus, amacına ulaşabilecek mi? Dumrul'a yola çıkacakları haberini ulaştıran Helena için Ertuğrul Bamsı'yı görevlendirmişti. Ancak Bamsı bu önemli görevi yerine getirebilecek mi? Deliler gibi aşık olduğu Helena'sına kavuşabilecek mi?

19 Nisan Diriliş Ertuğrul izleyicileri için oldukça heyecanlı gelişmelere gebe. TRT 1 ekranlarında 3 sezondur her çarşamba saat 20.00'da yayında olan Diriliş Ertuğrul son bölüm gelişmeleri ile yine reytingleri zorlayacak. Tekden Film yapımı ve Mehmet Bozdağ yapımcılığında Diriliş Ertuğrul'un senaryosu ise yine Mehmet Bozdağ ile birlikte Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın kaleminden çıkıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *