» 
 

Diriliş Ertuğrul yeni sezon 1-2 hafta gecikmeli olarak Ekim’de ekranlarda

TRT1 ekranlarının en sevilen dizilerinden Diriliş Ertuğrul’dan sevenlerine kötü bir haberimiz var. Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 3. Sezon bölümleri gecikmeli olarak yayınlanacak.

Tekden Film tarafından yapılan açıklama Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümlerini bekleyenlerini oldukça üzdü. Yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ tarafından sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre dizi Ekim ayı içinde ancak birkaç hafta gecikmeli olarak ekranlarda sevenleri ile buluşacak.

Twitter üzerinden Diriliş Ertuğrul 3. sezon ne zaman başlayacak sorusunun cevabını veren Mehmet Bozdağ, yaşanacak gecikme ile ilgili izleyicilerden anlayış beklediklerini ifade etti. Peki Diriliş Ertuğrul neden gecikti ve ne zaman başlayacak? Bozdağ’ın açıklamalarına göre 15 Temmuz darbe süreci nedeniyle dizinin hazırlıkları etkilendi ve aynı zamanda dizi setinde yaşanan bir kaza sonucu oyunculardan birisi ağır şekilde yaralandı. Bu nedenle çekimleri uzun süre geciken Diriliş Ertuğrul, yeni sezonuna bir süre gecikmeli başlayacak.

Kayı boyunun tarih içindeki yolculuğunun anlatıldığı dizide farklı mekan ve konsept hazırlıklarının yapılması gerektiğini de belirten Bozdağ, ekip olarak diziye olan ilgiye layık olmaya çalıştıklarını ve elde olmayan sebeplerle yaşanan aksaklıklar nedeniyle gecikmeli başlayacakları yeni sezon için izleyicilerin anlayışla karşılamalarını ümit ettiklerini belirtti.

Diriliş Ertuğrul yeni sezon gelişmeleri merakla bekleniyor ve Ekim ayı içinde yine kendi gününde yayınlanacağı tahmin ediliyor. İki sezondur her geçen sezon bir öncekinden daha fazla seyirci kitlesini kendisine bağlamayı başaran Diriliş Ertuğrul fragman ve özet bilgileri sayfalarımızdaki yerini her zaman olduğu gibi alacak ve siz sevenleri için tüm gelişmeleri takipteyiz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *