» 
 

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlıyor? Yeni bölümde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 3 sezon boyunca izleyenleri ekranlara kilitledi ve yeni sezon ne zaman başlayacak büyük bir merakla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Ertuğrul'a ne olacak? Ağır yaralı olarak 91. bölümü ile geçtiğimiz sezona veda eden Diriliş Ertuğrul 92. ve yeni bölümü ile ne zaman ekranlarda olacak işte detaylar...

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak diyerek merakla haberleri araştıran izleyiciler biraz daha beklemek zorunda. Zira Diriliş Ertuğrul yeni bölümü 4. sezona büyük ihtimalle en erken Ekim ayı içinde başlayacak. Yapımcı tarafından henüz bir açıklama yapılmamış olsa da alınan bilgiler bu yönde. Yeni sezona 92. bölümü ile başlayacak olan Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragman ve özetleri de yine geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi şimdiden büyük ilgiyle araştırılmaya başlandı.

Peki Diriliş Ertuğrul sezon finalinde neler oldu? Şöyle bir hatırlatmak gerekirse 91. bölümü ile sezona veda eden Diriliş Ertuğrul son bölümde Hanlı Pazar'a Vasilius büyük bir ordu ile baskın vermeye gelmiş ancak Ertuğrul'un tuzağına düşerek ölmüştü. Karacahisar Kalesi'ni almak isteyen Ertuğrul şimdi ise kalede meydana gelen yönetim boşluğundan yararlanarak imparatordan yetki isteyen ve yetkiyi alan Ekaterina ile mücadele edecekti. Sultan ise Ertuğrul'a kaleyi alması için ordusuyla yardım etti ancak Ertuğrul mücadele sırasında ağır yara aldı. Bu sahne sonrasında yine Ertuğrul diziden ayrılacak mı gibi sorular sorulmaya başlasa da bu konu artık pek rağbet görmüyor.

Yeni sezonda Engin Altan Düzyatan olmayacak şeklinde çıkan haberlerin asılsız olduğu artık biliniyor. Düzyatan, her sezon bu tür söylentiler çıkarıldığını ancak 4. sezonda Diriliş Ertuğrul'da olduğunu belirtmişti. Dizinin ise 4. sezon ile sona erip ermeyeceği konusu ise henüz net değil. TRT 1 ekranlarının reytingleri alt üst eden dizisinde neler olacak sizler için takipteyiz.
Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç'in başrollerini paylaştığı Diriliş Ertuğrul 92. bölümü ile tahminlere göre 25 Ekim 2017 tarihinde ekranlarda olacak. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragman ve gelişmeleri ise yine buradan sizlerle paylaşılacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *