» 
 

Diriliş Ertuğrul’un Halime’si Esra Bilgiç Gökhan Töre ile nişanlandı

Ekranlarda Diriliş Ertuğrul dizisi ile ününe ün katan güzel oyuncu Esra Bilgiç İngiltere West Ham United takımında oynayan ünlü futbolcu Gökhan Töre ile nişanlandı. Ünlü çift evliliğe ilk adımı atmış oldu.

Bir süre önce aile arasında yaptıkları sade bir törenle nişanlandıkları öğrenilen Esra Bilgiç Gökhan Töre çiftinin bu mutlu haberi, ünlü oyuncunun sosyal medya platformunda yaptığı paylaşımlarda gün yüzüne çıkmış oldu. Diriliş Ertuğrul’un güzel Halime’si Esra Bilgiç’in paylaşımı takipçileri tarafından binlerce kez görüntülendi ve çok sayıda beğeni aldı.

24 yaşındaki güzel yıldızın paylaşımında elinde çiçekle çekilen bir fotoğrafı ve Gökhan Töre için gönderdiği kalp işareti dikkatleri çekti. Ayrıca yüzük parmağında görüntülenen nişan yüzüğü de gözlerden kaçmazken, Esra Bilgiç henüz nişanlandığını kimselere duyurmadı. Bunun sebebi olarak ise güzel oyuncunun rol aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’ın oyunculara yaptığı uyarı olduğu düşünülüyor. Diriliş Ertuğrul oyuncularının özel hayatları ile gündeme gelmemeleri konusunda Mehmet Bozdağ’ın uyarı yaptığı belirtiliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *