» 
 

Diyarbakır'da İlyas Yalçıntaş rüzgarı

İncir adlı şarkısı ile pop müzik listelerinde uzun süre üst sıralarda yer almayı başaran ve kısa zamanda şöhreti yakalayan başarılı şarkıcı İlyas Yalçıntaş, Diyarbakır'da muhteşem bir konsere imza attı.

Bölgede yaşanan terör olaylarından dolayı, Diyarbakır'da konser ve benzeri etkinlikler yok denecek kadar az olsa da İlyas Yalçıntaş hayranları ile bir araya gelmekten kaçınmadı. Dillerden düşmeyen İncir adlı şarkısı ile bir anda pop müzik listelerinin zirvesine yükselen genç şarkıcı İlyas Yalçıntaş, Diyarbakır'da mükemmel bir konser verdi. Bir kahve dükkânının açılışına katılan İlyas Yalçıntaş, İncir ve İçimdeki Duman adlı şarkılarını seslendirdi. Yalçıntaş, şarkıları ile hayranlarını hem eğlendirdi hem hüzünlendirdi. Yalçıntaş'a yoğun ilgi gösteren büyük kalabalık, onu sevgi ve sıcaklılık ile karşıladı.

Açılışa mükemmel şarkıları ile renk katan İlyas Yalçıntaş'ı dinlemeye gelen hayranları, sanatçının gelmesinden dolayı mutluluk duyduklarını dile getirdi. Yaşanan olaydan dolayı zor günler geçirdiklerini ve kendilerinin de eğlenmeyi hak ettiklerini ifade eden bir vatandaş, malum olaylardan dolayı bu gibi etkinliklerin yapılmadığını vurguladı. İlyas Yalçıntaş, kendisini dinlemeye gelen hayranlarına verdiği muhteşem konser ile Diyarbakır'da mükemmel bir geceye imzasını attı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *