» 
»
 

Diyarbakır'da patlama! Detaylar...

Alınan son dakika bilgilerine göre, Diyarbakır'ın Sur İlçesindeki terör olaylarının sonrasında oluşan hafriyatın döküldüğü alanda büyük bir patlama meydana geldi. Hafriyat alanında bulunan polis aracına yönelik düzenlenen saldırıda 1 polis şehit oldu ve 4 polis yaralandı.

Diyarbakır'ın Sur İlçesindeki hafriyat alanında meydana gelen patlamada, 1 polis şehit oldu, 4 polis ise yaralandı. Patlamanın terör saldırısı kaynaklı olduğu şüpheleri üzerinde duruluyor. Alınan bilgilere göre, Sur'daki enkazın döküldüğü Dicle Üniversitesi hafriyat alanında beklemekte olan polis araçlarına yönelik bombalı saldırı yapıldı. Saldırıda 1 polis şehit oldu ve 4 polis yaralandı. 

Patlamanın ardından bölgeye çok sayıda ambulans ile birlikte çok sayıda polis ekipleri, itfaiye ve UMKE ekipleri gönderildi. Patlamada ilk belirlemelere göre, bir polis şehit oldu ve dört polis yaralandı. Patlamanın etkisi ile çevrede büyük panik yaşandı. Patlama alanının yakınında bulunan Dicle Üniversitesi'ndeki bazı binaların camlarının kırıldığı görüldü.

Ayrıntılar gelmeye devam ediyor...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *