» 
»
 

Doğal taş fuarı İzmir'den dünyaya açılıyor

Yaklaşık 15 bin doğal taşın kullanılacağı , İZFAŞ tarafından düzenlenen 22.MARBLE Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı , 23 Mart'ta İzmir'de açılacak.

Doğal taşlar üzerine dünya alanında düzenlenen fuarlar içerisinde ilk 3. sırada olan MARBLE , 2000'e yakın meraklısını ağırlayacak. Mermer, doğal taşlar ve taş işlemede kullanılan 15 bin doğal taş sergilenecek . Bu değerli taşların ağırlıkları ise 10-30 ton arasında değişiyor . 

Ham,yarı işlenmiş ve işlenmiş taşlar 15 bin çeşit olarak fuarda yer alacak. Özellikle MARBLE ; Amerika,Almanya,Brezilya,Arap Emirlikleri,Romanya,Suudi Arabistan, Yunanistan ve Ukrayna 'nın önde gelen firmaları katılıyor.Fuar sırasında sektör temsilcilerinin yanı sıra mimar,müteahhit,mühendisler tüm doğal taş çeşitlerini,mermerleri ve iş makinelerini bir arada görme şansı yakalıyor.

Büyük olan iş makineleri Fuar İzmir'in Fuar Meydanı'nda sergilenecek . Bu yıl açık alanda yer alan mermer işleme makineleri olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi için alanlarının üzeri kapatıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *