» 
»
 

Doktor Ömer Coşkun öldü mü? Ömer Coşkun kimdir?

Bitkisel karışımlarla ünlü olan doktor Ömer Coşkun tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Hazırladığı bitkisel karışımlı ilaçları televizyon ekranlarında satan Doktor Coşkun, böbrek yetmezliği nedeniyle yattığı hastanede yaşamını yitirdi.

Hastalar için hazırladığı bitkisel karışımları piyasaya sürerek meşhur olan Doktor Ömer Coşkun'un dün gece tedavi görmekte olduğu hastanede yaşamını yitirdiği öğrenildi. Alternatif tıp alanında tanınan bir isim haline gelen Coşkun, bir süredir Amerika'da kanser tedavisi görmekteyken Türkiye'ye döndükten sonra nükseden böbrek rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yatmıştı. Son olarak Arzu Ayşe Bağrıaçık'ın ölümünden sorumlu tutulan ve sicil cezaları bulunduğu belirtilen Coşkun'un yabancı dil evraklarında sahtecilik tespit edilmesi üzerine doçentliğinin de elinden alındığı, Adana Tabip Odası'ndan da aldığı ceza sonrası istifa ettiği biliniyordu. Coşkun'un ölüm haberi sosyal medya aracılığıyla duyuruldu.

Peki Doktor Ömer Coşkun kimdir ve hangi alanda uzmandır? 1970 Adana doğumlu olan Doktor Ömer Coşkun, 1993 İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Ömer Coşkun, hekimliğe pratisyen olarak Aksaray'da başladı ve 1994'te uzmanlık alarak Histoloji-Embriyoloji Anabilim Dalı'nda araştırma görevlisi olarak eğitimine devam etti. 1998'de öğretim görevlisi kadrosuna atanan Coşkun, uzmanlığı almasının ardından GATA'da, Tüp Bebek Merkezlerinde, çeşitli sağlık merkezlerinde çalışmalara katıldı ve 2001 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Histoloji-Embriyoloji Anabilim Dalı'na yardımcı doçent olarak atandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *