» 
»
 

Dolar bozdurana Pursaklar Belediyesinden ücretsiz nikah

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dolarınızı bozdurun çağrısına bir destek de Pursaklar Belediyesinden. 500 Dolarını, TL veya altına çevirip makbuz ile belgeleyen vatandaşların oda nikahlarının hafta içi olmak şartıyla nikah ücretinden muaf tutulacağı bildirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dolarınızı bozdurun çağrısına Pursaklar Belediyesinden tam destek geldi. Pursaklar Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısının 70'inci Birleşimde, Başkanlık Yazısı olarak sunulan teklifte Sayın Cumhurbaşkanı tarafından yapılan çağrıya destek olmak amacıyla 500 Dolarını, TL veya altına çevirip makbuz ile belgeleyen vatandaşların oda nikahlarının hafta içi olmak şartıyla nikah ücretinden muaf tutulması önerisinde bulunuldu.

Belediye Meclisinde görüşülen teklif, 6 ay süre konularak nikah kıyma işlemlerinin ücretsiz yapılmasına oy birliği ile karar verildi. Karara göre Pursaklar Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü 500 Dolarını, TL veya altına çevirdiğini makbuzla belgeleyen vatandaşların hafta içinde oda nikahlarını ücretsiz olarak kıyacaklarını duyurdu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *